Szukaj

Roksana Węgiel wreszcie pokazała swojego brata! Już wróżą mu karierę w show-biznesie!

Roksana Węgiel to jedna z najsłynniejszych gwiazd młodego pokolenia. W ostatnim wywiadzie pochwaliła się swoim bratem. Czy sławna Roxie pokaże mu świat muzyki i zapozna z artystami? Internauci są przekonani, że Maksymilian lada dzień dołączy do grona wirtualnych celebrytów.
Roksana Węgiel Opole 2019

Roksana Węgiel Opole 2019

Roksana Węgiel podbiła serca wszystkich Polaków biorąc udział w programie The Voice Kids. Pokonała swoich przeciwników, choć była to zacięta walka, bo konkurencja reprezentowała naprawdę wysoki poziom! Chwilę później Roxie zwyciężyła Eurowizję Junior. Od tamtej pory nastolatka nie może odgonić się od fotoreporterów i dziennikarzy, którzy chcą z nią przeprowadzić wywiad i poznać najbardziej wyszukane smaczki z życia swojej idolki! Ostatnio młoda piosenkarka poruszyła internet publikując na swoim Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

Mało kto wie, ale Roksana Węgiel ma młodszego brata. Choć Maksymilian kibicuje siostrze z całego serca i cieszy się z jej sukcesów, to nie kręci go muzyczny świat. Ośmiolatek nie ma jeszcze swojego konta w mediach społecznościowych i ma zupełnie inne zainteresowania niż siostra, ale bardzo podobne do swoich rówieśników:

Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki, zdecydowanie woli sport – wyznała na łamach Vivy!.

Internauci są przekonani, że chłopiec wkrótce dołączy do grona gwiazd internetu. Jeśli tylko zdecyduje się założyć profil na Instagramie, w mig wyrośnie na kolejnego influencera:

Co za słodziak! Tylko patrzeć jak zostanie gwiazdą internetu – czytamy w jednym z komentarzy.

Gdyby jednak Maksymilian wkręcił się w muzykę mógłby pomagać siostrze w występach lub nawet zaśpiewałby z nią na jednej scenie. Wtedy ich rodzice  mieliby trochę mniej zadań logistycznych, a przede wszystkim ich dzieci byłyby „pod ręką” 🙂 Przypomnijmy, że mama Roksany zrezygnowała z pracy w salonie kosmetycznym, aby spełniać marzenia córki. To się nazywa wiara w sukces własnego dziecka!

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się w stroju kąpielowym. 14-latka w ogniu krytyki: “Rośnie nam druga Kim Kardashian”

Zobacz: Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Na scenie wygląda na znacznie wyższą

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała przystojnego ojca! Już wiemy, po kim jest taka śliczna!


Roksana Węgiel z bratem - Instagram

Roksana Węgiel z bratem - Instagram

Roksana Węgiel odważna sesja zdjęciowa w kostiumie kąpielowym - Instagram

Roksana Węgiel odważna sesja zdjęciowa w kostiumie kąpielowym - Instagram

Roksana Węgiel - instagram

Roksana Węgiel - instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×