Makijażysta Meghan Markle wyjawił jej osobisty sekret. Fani łapią się za głowy

Meghan Markle wpadka skandal

Meghan Markle wpadka skandal

Kto maluje Meghan Markle?

Meghan Markle to księżna, która słynie z tego, że ze szczególną troską dba o swoją urodę. Nic więc dziwnego, że w jej garderobie znajdują się ubrania kosztujące tysiące funtów. I o ile szaty Markle są iście królewskie, o tyle na makijaż niekoniecznie wydaje fortunę. Ostatnio Meghan poszła bowiem w ślady księżnej Kate i zrobiła go sama podczas wizyty w Irlandii.

Ten sekret księżnej Sussex ujawnił Daniel Martin. To właśnie on był odpowiedzialny za ślubny makijaż Markle. Przypomnijmy, że w momencie, w którym była była gwiazda Suits porzuciła dawne życie i związała się na zawsze z księciem Harrym, wyglądała perfekcyjnie. Nic więc dziwnego, że od tego czasu księżna i jej makijażysta żyją w dobrych stosunkach, a Martin często chwali się zdjęciami Meghan.

Tak jak we wtorek, kiedy wstawił na swój profil społecznościowy jedną z fotografii. Fani niemal natychmiast zaczęli zalewać go pytaniami o to, czy to jego dzieło. Martin odparł, że to Meghan zrobiła go sama. Dzień później miała miejsce podobna sytuacja. Makijażysta opublikował na Instagramie zdjęcie Markle komentując je pytaniem:

Czy możemy powiedzieć, że moja ukochana Meghan Markle wygląda dziś elegancko w Diorze?

Post został szybko zalany odpowiedziami. Jeden z obserwatorów skomentował, że uwielbiał jej stary makijaż, ale nowy też robi wrażenie:

Co to jest? Wygląda nieco inaczej niż przedtem – zapytał.

Daniel szybko odpowiedział:

Nie ja zrobiłem ten makijaż, a ona sama. Jest dobra, co nie?

Czyżby Meghan próbowała naśladować Kate? Przypomnijmy, że to właśnie żona Williama, z okazji własnego ślubu, sama się wymalowała po tym jak obejrzała zaledwie cztery prywatne tutoriale makijażowe artystki Arabelli Preston.

To była bardzo trudna relacja. Co naprawdę królowa Elżbieta II myślała o księżnej Dianie? Niesawmoite fakty wyszły na jawy

George i Charlotte dały nieźle popalić księciu Karolowi. Dzieci księżnej Kate to niezłe łobuziaki

Książę Harry zmaga się ze wstydliwym problemem! Niedługo nie zdoła go już ukryć


Meghan Markle w Irlandii

Meghan Markle w Irlandii

Meghan Markle w koszulce z sieciówki w Irlandii

Meghan Markle w koszulce z sieciówki w Irlandii

Książę Harry i Meghan Markle w Irlandii

Książę Harry i Meghan Markle w Irlandii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×