Majówka 2022. Gwiazdy zaczęły celebrować długi weekend: Kożuchowska, Zborowska, Prokop, Chajzer

Majówka 2022

Majówka 2022

Majówka 2022. Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Zofia Zborowska... Gwiazdy rozpoczynają celebrowanie długiego weekendu. Zdjęcia.

Majówka to kilka wolnych dni, na które wszyscy bardzo czekamy. Jest to jeden z dłuższych weekendów każdego roku, w ciągu którego można chwilę odetchnąć od pracy i nacieszyć się czasem spędzonym z rodziną. Uważa się czasem, że to czas oficjalnego rozpoczęcia grilowania na świeżym powietrzu. Czas ten sprzyja także spontanicznym wyjazdom, ale też słodkiemu nicnierobieniu. 

Przez ostatnie dwa lata celebrowanie tych dni ze względu na pandemię koronawirusa odbywało się na zmienionych zasadach i w reżimie sanitarnym, więc w tym roku, kiedy poluzowana restrykcje, jest już prawie całkowita dowolność.

W tym roku świętowanie można było zacząć już w piątkowe popołudnie, więc w sieci pojawiło się sporo zdjęć, na których możemy podpatrzeć, jak znani i lubiani spędzają te beztroskie dni. Nie brakuje kolejnych kadrów, w których uchylają oni rąbka tajemnicy dotyczących planów na majówkę. Jak polskie gwiazdy spędzają majówkę 2022?

Majówka 2022. Gwiazdy chwalą się zdjęciami

Już w zasadzie w piątek wieczorem pojawiły się pierwsze posty dotyczące majówki. Wiadomo, że pogoda w Polsce bywa kapryśna, więc na przykład Zofia Zborowska spakowała rodzinę i wyjechała na Cypr. We wpisie zdradziła, że decyzja była całkowicie spontaniczna.

Nasze pierwsze wakajki w trójkę  #familytime #akuku #cypr #spontan #jednakdasienaspontaniezdzieckiem – napisała.

Z kolei ciężarna Lara Gessler wyznała, że nie czuje się najlepiej, bo dopadł ją jakiś wirus, ale ma nadzieję, że jeszcze skorzysta z majówki.

Jak tam Wasza kondycja psycho-fizyczna u progu majówki? U nas ostatnio dużo wrażeń. Pozbywamy się let lagu, który trzyma nas ostatnie 3 dni. Mnie trzyma tez jakieś zatrucie, które podobno ostatnio jakoś się upowszechnił. Po 4 dniach mam już dość. Może koło niedzieli uda nam się wyjechać i skorzystać z tej obłędnej pogody.A jak tam Wasze plany? Jak się czujecie?
#majówka #planyplany #hi

Ania i Robert Lewandowscy z kolei jeszcze są w pracy – trenerka kończy Camp by Ann, a piłkarz rozgrywa mecze w Bundeslidze.

W naszej galerii zdjęcia innych znanych i lubianych, którzy już rozpoczęli Majówkę 2022: Andrzej Wrona, Anna Lewandowska, Filip Chajzer, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek, Marcin Prokop, Robert Lewandowski, Dawid Kwiatkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Jakob Kosel, Edyta Pazura, Anna Wendzikowska, Agnieszka Włodarczyk, Klaudia Halejcio.


Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2022

Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2022

Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2022

Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2022

Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2022

Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2022

Komentarze

 • Gość Ważka pisze:

  Jakie to gwiazdy a jak spędzają majówkę to nikogo nie obchodzi. Natomiast ciągłe pokazywanie tak paskudnych bab jak Gessler, Żebrowska czy Zborowska pozwala obcokrajowcom domniemywać, że wszystkie Polki są pozbawione urody. I dlaczego one ciągle noszą nazwiska sławnych rodziców czyżby bez tego nikt nie zwracałby na nie uwagi?

 • Gość pisze:

  Gdzie te gwiazdy????? Ja tu widzę tylko pseudo celebrytów tvnu z idiotą chajzerem na czele.

 • Anna pisze:

  Nie każdy ma wolne sklepy otwarte dla znudzonych my pracujemy

 • Sara pisze:

  Wszyszcy czekamy?nie my ekspedjentki my musimy pracować żeby znudzeni ludzie mogli się po sklepie kręcić i kupować cokolwiek bo otwarte

 • Gość pisze:

  Chajzer jest beznadziejny w prowadzeniu programu brzydko się zachowuje wtrąca przerywa rozmowę nigdy nie dorówna Marcinowi

 • Gość pisze:

  Co to są wakajki? Niektórzy pseudocelebryci zapomnieli j. polskiego? Teraz się rozjeżdżają po świecie a potem pretensja, że mają nędzne emeryturki… Żałosne

 • Gośćjolka pisze:

  Ciekawe czy ktoś z nich wybierze się na mszę majową

  • Gość pisze:

   Tak się bawi tak się bawi patocelebrycwo tak samotnie bez ,mężusia,, babcia wybrała Włochy ze względu na dolegliwości geriatryczne

 • Gość pisze:

  Babcia Kożuchowska, niestety nie pomoże puder roz…

  • XYZ pisze:

   Nie ma takiego zawodu jak gwiazda . One mogą być aktorkami , piosenkarkami . Każdy w swoim zawodzie jest gwiazdą . Ja nie potrafię śpiewać ale żadna z nich nie położy kostki brukowej . To ja w swoim zawodzie też jestem gwiazdą . Więcej pokory

  • Gość pisze:

   Każdy się starzeje, ja i ty też. Po co takie komentarze, przecież ona nie udaje dziesięć lat młodszej, ma tyle lat ile ma i widać, że dobrze jej z tym.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×