Majówka 2021 u gwiazd. Lewandowscy, Radwańska, Gessler, Koroniewska…

Majówka 2021: Lewandowscy, Rozenek, Gessler, Sokołowska, Mroczek. Jak gwiazdy spędzają czas w pierwszym dniu weekendu majowego?

Majówka jest bardzo wyczekiwanym momentem. Jest to jeden z dłuższych weekendów każdego roku, w ciągu którego można chwilę odetchnąć od pracy i nacieszyć się czasem spędzonym z rodziną. Chociaż już od zeszłego roku celebrowanie tych dni ze względu na pandemię koronawirusa odbywa się na zmienionych zasadach i w reżimie sanitarnym, to nic nie przeszkodzi temu, by cieszyć się błogim lenistwem. Chociaż w tym roku nie możemy liczyć na uczestnictwo w większych imprezach, grilla w licznym gronie, czy zorganizowane wycieczki po kraju, to gwiazdy podpowiadają, jak można wykorzystać wolny czas.

Już od rana do sieci trafiają kolejne zdjęcia, na których możemy podpatrzeć, jak znani i lubiani spędzają dni wolne od pracy. Nie brakuje kolejnych kadrów, w których uchylają oni rąbka tajemnicy dotyczących swoich urlopów. Jak polskie gwiazdy spędzają majówkę 2021?

Majówka 2021. Gwiazdy chwalą się zdjęciami

Większość osób znanych z show-biznesu zdecydowała się w rozpoczęty dzisiaj długi weekend pozostać w swoich domach. W tym roku Polacy mogą się cieszyć z jednego dodatkowego wolnego dnia. Niestety deszczowa pogoda w kraju i niezbyt wysoka temperatura nie zachęcają zbytnio do spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale wiele gwiazd postanowiło cieszyć się błogim lenistwem.

Kadrami z domowego zacisza pochwaliła się Ania Lewandowska, która kilka najbliższych dni spędzi w objęciach swojego męża. Trenerka odłożyła pracę na bok i postanowiła poświęcić czas swoim najbliższym. W Niemczech pogoda jest znacznie przyjemniejsza, dlatego Lewandowscy postanowili wybrać się do restauracji. Ania dodała uroczy kadr z młodszą córeczką Laurą.

Moja miłość. Kocham!

Od deszczowej pogody postanowiła uciec z kraju Lara Gessler. Córka znanej restauratorki razem z mężem i maleńką Neną wybrali się za granicę i tym samym postanowili przedłużyć swój majowy weekend. Na zdjęciu, które opublikowała gwiazda widać, że nie brakuje im słońca i pięknych widoków. Rodzina spędza czas w Hiszpanii.

Girl gang – podpisała zdjęcie.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak majówkę spędzają: Małgosia Rozenek, Kasia Sokołowska, Marcin Mroczek, Kasia Glinka, Kuba Wojewódzki, Małgosia Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Michał Koterski, Agnieszka Radwańska.


Anna Lewandowska - Majówka 2021

Anna Lewandowska - Majówka 2021

Michał Koterski - Majówka 2021

Michał Koterski - Majówka 2021

Joanna Koroniewska - Majówka 2021

Joanna Koroniewska - Majówka 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live jakie gwiazdy taka majowkwa najlepsza w dubaju za tych co moga i nie na zdrowie sto lat piwa i karkowki i to tyle

 • Gość pisze:

  Edzia Górniak nie ma siły wstawić foci z majówki, bo ją jurny Brzozowski w nocy wykonczył.

 • Ktoś taki jak ja pisze:

  Niech mają trochę życia prywatnego

 • Gość pisze:

  Media spolecznosciowe to przeklenstwo. Jakim trzeba byc zakompleksionym dzbanem zeby ciagle wrzucac info gdzie sie pojechalo, co zjadlo i kto nam towarzyszy. Dobrze ze zawartosci wc nie pokazuja.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×