Szukaj

Gwiazdy chwalą się majówką. Zdjęcie dnia ma Cichopek, za to Wieniawie najbardziej zazdrościmy widoków

Majówka 2020

Majówka 2020

Majówka 2020: Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Kaczorowska. Jak gwiazdy spędzają czas podczas pierwszego dnia weekendu majowego?

Majówka 2020 rozpoczęta. Tegoroczne celebrowanie tzw. długiego weekendu odbywa się na zmienionych zasadach. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nam wszystkim plany. Trzeba sobie zorganizować czas, trzymając się wytycznych rządu tak, żeby dla wszystkich było jak najbezpieczniej.

Nie możemy liczyć na imprezy plenerowe, czy grilla w większym gronie. Podwoje hoteli i ośrodków rekreacyjnych także są jeszcze zamknięte.

Jak najbardziej za to można wyjść do lasu czy parku. Jednak na terenach leśnych nie wolno korzystać z miejsc biwakowania, wiat czy urządzeń przeznaczonych do zabawy dzieci.

Pozostaje własny ogród, działka, bądź rekreacja w dozwolonych granicach. Jak czas zorganizowały sobie gwiazdy?

Majówka 2020: Jak gwiazdy spędzają pierwszy dzień?

Na kreatywność gwiazd zawsze można liczyć. Jak spędzają pierwszy dzień majówki? Niektórzy pracują, inni uprawiają sport, a niektóre ze znanych osób po prostu się relaksują.

Pisaliśmy już, że Małgosia Socha zabrała się za swój ogród. Filip Chajzer celebruje urodziny ojca, Zygmunta Chajzera. Anna Lewandowska i Julia Wieniawa jak zawsze w ruchu – tej drugiej zazdrościmy imponujących widoków. Ania Wendzikowska i Maja Rutkowski nie zrezygnowały dzisiaj z pracy. Za to Kasia Cichopek zrobiła sobie piękną sesję w kwitnącym polu – zdjęcia są obłędne.

Czym zajmują się: Anna Starmach, Agnieszka Kaczorowska, Bartek Jędrzejak?

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Katarzyna Cichopek - Majówka 2020

Katarzyna Cichopek - Majówka 2020

Anna Lewandowska - Majówka 2020

Anna Lewandowska - Majówka 2020

Julia Wieniawa - Majówka 2020

Julia Wieniawa - Majówka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×