Majka Jeżowska pokazała syna. Właśnie skończył 40 lat. Wygląda jak jej bodyguard. Podobny?

Majka Jeżowska i Wojciech Jeżowski

Majka Jeżowska i Wojciech Jeżowski

Majka Jeżowska jest szczęśliwą mamą. Jej syn skończył wczoraj 40 lat. Z tej okazji opublikowała życzenia i załączyła wspólne zdjęcie. Zobaczcie, jak razem wyglądają. 

Majka Jeżowska urodziła się w 1960 roku w Nowym Sączu. Ukończyła studia na Wydziale Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.  Na scenie występuje od drugiej połowy lat 70. W 1978 roku stała się znana szerszej publiczności po tym, gdy zdobyła nagrodę Związku Polskich Autorów i Kompozytorów na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Następnie tworzyła utwory dedykowane najmłodszym. Największą popularność przyniosły jej piosenki Papierowy man, A ja wolę moją mamę czy Mały Piccolo. 

W 1981 roku wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Tam była gwiazdą zespołu Heat N Serve, z którym nagrała przebój Rats on a Budget. Singiel grała amerykańska MTV, dzięki czemu Majka jest pierwszą Polką, która pojawiła się w najpopularniejszym muzycznym kanale na świecie.

Po pewnym czasie artystka postanowiła wrócić do ojczyzny. Wydała kilka płyt, które okazały się komercyjnym sukcesem, a także występowała na największych festiwalach w Polsce. W 2018 roku zasiadła w jury pierwszego półfinału Szansy na sukces, wyłaniającego reprezentanta Polski na 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W tym roku otrzymała również nominację do prestiżowej nagrody Fryderyka w kategorii Rock za album Live Pol’and’Rock 2019.

Jeżowska idealnie połączyła karierę z życiem prywatnym. Po nieudanym małżeństwie z Januszem Kominem, któremu urodziła syna Wojciecha, poślubiła gitarzystę Toma Logana.

Syn piosenkarki w zeszłym roku wziął ślub ze swoją wybranką, Sophie, która pracuje jako stylistka i odpowiada za sceniczne kreacje teściowej. Jakiś czas później Majka poinformowała, że zostanie babcią.

Majka Jeżowska zostanie babcią

Artystka zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, jak przygotowuje się do nowej roli. Nie ukrywa, że jest to dla niej nowa sytuacja, w której będzie musiała się odnaleźć:

Nie wiem, jaką będę babcią, bo nigdy nie byłam. To jest moja pierwsza ciąża. Gratuluję mojemu synowi i synowej.

Jeżowska dodała również, że syn i synowa wybrali dla córki imię, które nie do końca przypadło jej do gustu:

Będzie dziewczynka. Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair.

Majka Jeżowska świętuje 40. urodziny syna

Wojciech na co dzień pracuje jako ceniony w branży reżyser oraz montażysta krótkich filmów produktowych. Współpracuje m.in. z Playerem, dla którego tworzy nagrania promocyjne. Jego kariera skupia się jednak w znacznym stopniu na pracy dla zagranicznych marek. Za swoje projekty był wielokrotnie nagradzany.

Syn Majki Jeżowskiej obchodził wczoraj 40. urodziny. Gwiazda z tej okazji opublikowała post na Instgaramie, w którym publicznie złożyła życzenia:

40 lat minęło… Mój jedyny syn Wojtek świętuje dziś urodziny! Leć wysoko na skrzydłach swoich pasji i miłości. Za chwilę zostaniesz Tatą, więc możesz czuć się spełniony Synu. Jesteś wyjątkowym, wrażliwym i dobrym facetem. Dumna jestem z Ciebie mój kochany!

Gwiazda podzieliła się jeszcze jednym zdjęciem. W relacji udostępniła aktualną fotografię z Wojtkiem. Internauci komplementują go, twierdząc, że wygląda jak bodyguard.

Są do siebie podobni?


Majka Jeżowska i Wojciech Jeżowski

Majka Jeżowska i Wojciech Jeżowski

Wojciech Jeżowski z dziadkiem

Wojciech Jeżowski z dziadkiem

Majka Jeżowska, Wojtek Jeżowski i Sophie Kula w Japonii

Majka Jeżowska, Wojtek Jeżowski i Sophie Kula w Japonii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×