Szukaj

Ma 58 lat i ciało jak najseksowniejsze WAGs! Majka Jeżowska pokazała się w bikini, a fani oniemieli z wrażenia

Majka Jeżowska w bikini

Majka Jeżowska w bikini

Nie da się ukryć, że sezon wakacyjny jest już dawno za nami. Gwiazdy w większości wróciły z wakacji i rzuciły się w wir codziennych obowiązków. Z urlopów w ciepłych krajach pozostały resztki opalenizny i zdjęcia, którymi nadal chętnie dzielą się w serwisach społecznościowych ze swoimi obserwującymi.

Jedno z takich wspomnień na Instagramie opublikowała Majka Jeżowska. Piosenkarka dzięki fotografii przeniosła swoich obserwujących do Meksyku, a przy tym udowodniła, że wygląda oszałamiająco!

Jeżowska pozuje na plaży ubrana jedynie w seksowne bikini. Trzeba przyznać, że 58-letnia Majka ma figurę, której pozazdrościć mogą jej znacznie młodsze koleżanki.

Lato, lato zostań dłuuuuużej – apelowała w opisie piosenkarka.

Trzeba przyznać, że niekwestionowana królowa piosenki dziecięcej nadal wywołuje zachwyt wśród swoich obserwatorów, którzy nie szczędzili pod jej adresem ciepłych słów:

  • wygląda Pani świetnie! doskonały przykład, jak kochać i dbać o siebie bez względu na wiek.

  • Wygląda Pani super. Też uważam że na ściankach nie stoją osoby które coś osiągnęły. Nie będę rozwijać tematu bo mnie instagram zablokuje.

  • Wygląda pani bosko

Piosenkarka od lat plasuje się w czołówce najczęściej koncertujących gwiazd. Prywatnie Majka Jeżowska cieszy się nieustającym powodzeniem u sporo młodszych od siebie mężczyzn, których towarzystwo wręcz uwielbia.

58-letnia polska gwiazda szaleje na tureckiej riwierze jak gorąca czterdziestka! Pokazała się nago w basenie!

Kinga Rusin w kampanii swoich kosmetyków jest bardziej gorąca niż Pamela w Słonecznym Patrolu! Samo bikini rozpala zmysły

Koszmarna stylizacja Britney Spears na basenie. Przebiła nawet kultową dżinsową sukienkę sprzed lat


Lubisz Majkę Jeżowską?

×