Szukaj

Majka Jeżowska przygotowała wyjątkowy prezent z okazji ślubu syna. To sporo mówi o ich relacji

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska poinformowała w weekend, że jej syn wziął ślub. Piosenkarka przygotowała dla niego wyjątkowy prezent, o którym donosi Życie na gorąco. Co takiego?

Majka Jeżowska jest nie tylko piosenkarką, która zdobyła popularność śpiewając piosenki dla dzieci, ale także mamą, która doczekała się syna, Wojciecha. Urodziła go mając zaledwie 21 lat. Przyszedł na świat, gdy była związana z muzykiem Januszem Komanem. W przeciwieństwie do mamy mężczyzna nie związał się z muzyką. Jest producentem filmowym.

Minęły lata, jej syn dorósł i znalazł miłość swojego życia. Mowa o Zosi, z którą zaręczył się podczas wakacji w Japonii. Para w sobotę wzięła ślub, czym jego duma mama pochwaliła się w sieci. Udostępniła zdjęcia z uroczystości, pokazując m.in. parę młodą siedzącą przy weselnym stole.

Z relacji, jakie udostępniali ich goście wynika, że zachowywano wszelkie procedury bezpieczeństwa. Po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego włożyli maski ochronne, uczestnicy utrzymywali odpowiedni dystans.

Majka Jeżowska: prezent z okazji ślubu syna. Co przygotowała?

Ślub syna Majki Jeżowskiej był piękną uroczystością. Jak wynika ze zdjęć, które odbiegły sieć, pani młoda ubrała się w dopasowaną suknię  na miarę księżnej Kate. Jej kreacja była na ramiączkach, przylegała do ciała i miała długość do ziemi. Dobrała do niej welon, a także bukiet kwiatów

Nie zabrakło prezentów od gości, w tym tego wyjątkowego, przygotowanego przez piosenkarkę. Życie na gorąco podaje szczegóły:

Dumna mama, która już od dawna nazywa swoją synową „córunią”, podarowała młodej parze bezcenny prezent. Napisała specjalnie dla nich piosenkę, którą zaśpiewała na weselu — czytamy w tygodniku.

Nie da się ukryć, że jest to naprawdę przepiękna niespodzianka, która sporo mówi o ich relacji. Dowodzi, że są bardzo dla siebie ważni. Wam także przypadła do gustu?


Majka Jeżowska - ślub syna

Majka Jeżowska - ślub syna

Majka Jeżowska na ślubie syna

Majka Jeżowska na ślubie syna

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×