Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

Zdjęcie (1) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[1/8] Majka Jeżowska przyjmuje szczepionkę na koronawirusa

Zdjęcie (2) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[2/8] Majka Jeżowska - Walentynki 2021

Zdjęcie (3) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[3/8] Majka Jeżowska zaśpiewała dla Andrzeja Piasecznego

Zdjęcie (4) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[4/8] Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Zdjęcie (5) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[5/8] Majka Jeżowska z synową Zosią

Zdjęcie (6) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[6/8] Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska

Zdjęcie (7) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[7/8] Majka Jeżowska

Zdjęcie (8) Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

[8/8] Majka Jeżowska podczas koncertu

Komentarze

×