Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę i zakpiła z koronasceptyków. Długo nie czekała na reakcję. „Komentarz kiepściutki”

Majka Jeżowska zaszczepiła się na COVID-19

Majka Jeżowska zaszczepiła się na COVID-19

Majka Jeżowska postanowiła uwiecznić na zdjęciu moment, w którym przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19. Dodała też opis, którym zagrała na nosie koronasceptykom. Tylko patrzeć jak posypią się gromy.

Pandemia koronawirusa cały czas nie odpuszcza. COVID-19 stanowi ogromne zagrożenie, a pomimo upływu czasu i wprowadzanych obostrzeń nie traci na sile. W ostatnim czasie odnotowuje się rekordową ilość nowych przypadków i osób, które swoją walkę z koronawirusem przegrały. Pod koniec zeszłego roku ruszyły szczepienia, które mają ochronić obywateli oraz spowodować, że śmiertelny wirus w końcu przestanie siać spustoszenie, a życie powoli zacznie wracać do normy.

Od kilku miesięcy w naszym kraju sukcesywnie szczepione są kolejne grupy społeczne. Najpierw zaszczepiono wszystkich medyków i przedstawicieli służby zdrowia, którzy są najbardziej narażeni na kontakt z SARS-CoV-2, a teraz przyszła pora na pozostałych obywateli. Kolejka ustawia się według wieku, ponieważ to właśnie osoby starsze są najbardziej narażone na groźne skutki zachorowania.

Polskie gwiazdy chcąc dać swoim fanom dobry przykład, publikują w sieci kolejne zdjęcia, na których widać moment przyjmowania przez nich wakcyny.

Majka Jeżowska przyjęła szczepionkę na Covid-19

Już od kilku tygodni osoby znane z show-biznesu poddają się sczepieniom. Wiadomo, że jedną ze sław, która jako pierwsza pochwaliła się w sieci momentem przyjęcia zastrzyku była Maryla Rodowicz. Wokalistka w październiku zeszłego roku zachorowała na koronawirusa, chociaż chorobę przeszła dosyć łagodnie, to i tak postanowiła jak najszybciej przyjąć wakcynę.

Kilka tygodni temu momentem szczepienia pochwalił się w sieci także Michał Figurski. Dziennikarz zadedykował je Violi Kołakowskiej, która znana jest z głoszenia swoich koronasceptycznych teorii. Ostatnio swoje szczepienie uwieczniła także Małgorzata Ostrowska, była wokalistka słynnego Lombardu.

Teraz do grona zaszczepionych gwiazd dołączyła Majka Jeżowska. Gwiazda hitu A ja wolę moją mamę opublikowała zdjęcie, na którym widzimy moment, w którym przyjmuje zastrzyk. Żeby go przyjąć, wybrała się aż do Ostrołęki, gdzie wcześniej zaszczepiła się także Katarzyna Grochola:

Zaszczepiona, czyli „zaczipowana”. Szybko i sprawnie pani Sabina z Punktu szczepień w Ostrołęce wczoraj szczepiła Kasię Grocholę a dzisiaj mnie. Dziękuję – napisała Majka.

Majka podobnie jak Michał Figurski, opisując zdjęcie postanowiła odnieść się do teorii głoszonych przez koronasceptyków. Twierdzą oni bowiem, że podczas przyjmowania szczepienia pod skórę wprowadzany jest czip, który ma kontrolować życie osoby zaszczepionej. Artystka określiła się zatem jako „zaczipowana” co potraktowała z przymrużeniem oka.

Pod postem wielu fanów gratuluje jej obywatelskiej postawy i dawania dobrego przykładu. Żart gwiazdy podchwyciła znaczna większość komentujących:

  • No niech Pani uważa! Dane jeszcze tymi szczepionkami wyłudzą! A tak serio to super, że to cholerstwo już Pani nie dopadnie 😉
  • Już GPS niepotrzebny 🙂

Nie obyło się też bez krytycznych głosów:

  • Przykre, szanowałam i podziwiałam Panią za talent, ale komentarz kiepściutki. Nie wiem, czy Wam za to płacą jak się pokazujecie publicznie ze szczepionkami, czy robicie to z własnej woli, ale cóż……ja nie zamierzam się szczepić czymś, co jest w fazie badań. Dużo zdrowia.
  • I ktoś mi powie ze to nie jest reklama szczepień?
  • Do czego to doszło, że trzeba się teraz na insta/fejsie swoją głupotą chwalić.
  • Szanuję panią bardzo, ale to było słabe…

Majka Jeżowska o koronasceptykach

Majka Jeżowska już kilka dni temu udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, w którym odniosła się do teorii głoszonych przez koronacesptyków. Gwiazda skomentowała między innymi zachowanie Violi Kołakowskiej, która głosiła teorie szkalujące Andrzeja Piasecznego. Celebrytka sugerowała, że Piasek publikując nagranie ze szpitala w czasie gdy walczył z COVID-19, udawał i robił to, by wypromować swój nowy krążek.

To będzie jeszcze długo trwało i to nie są żarty. Jeśli ktoś z tego żartuje i obraża ludzi, którzy są chorzy, to powinien ponieść konsekwencję. Uważam, że nie ma nic do powiedzenia oprócz oskarżania o coś, co nie ma miejsca. To że nasza choroba, czy chwila słabości jest kwestionowana w taki ohydny sposób przez kogoś, kto naprawdę w życiu nie osiągnął i nie ma nic mądrego do powiedzenia, to to jest żenujące i przykre – podsumowała zachowanie Kołakowskiej.

W rozmowie odniosła się też do filmu, który zamieścił w sieci Andrzej Piaseczny, oraz opowiedziała, jak ciężko po chorobie dochodzą do zdrowia jej znajomi.


Majka Jeżowska przyjmuje szczepionkę na koronawirusa

Majka Jeżowska przyjmuje szczepionkę na koronawirusa

Majka Jeżowska - Walentynki 2021

Majka Jeżowska - Walentynki 2021

Majka Jeżowska zaśpiewała dla Andrzeja Piasecznego

Majka Jeżowska zaśpiewała dla Andrzeja Piasecznego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×