61-letnia Majka Jeżowska szaleje w tropikach jak nastolatka. Ma na sobie tylko bikini. Jest też fryzura na Avril Lavigne

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska od niedawna jest szczęśliwą babcią. Wokalistka doczekała się wnuczki Róży. Teraz postanowiła nieco zaszaleć. Pokazała się fanom w bikini i kolorowych włosach. 

Majka Jeżowska to polska wokalistka, która może pochwalić się dekadami obecności na scenie. Na samym początku tworzyła piosenki dla dorosłych. Gdy na świecie pojawił się jej jedyny syn Wojtek, znalazła swoją niszę i zaczęła tworzyć muzykę dla najmłodszych odbiorców. Szybko stała się ulubienicą kilkulatków, a na jej przebojach wychowuje się już kolejne pokolenie młodych słuchaczy.

Od niedawna piosenkarka ponownie ma u swojego boku malutkie dziecko, a jest nim urocza wnuczka Róża. Dziewczynka ma zaledwie kilka miesięcy. Jej babcia zdradziła, że gdy trochę podrośnie, na pewno napisze dla niej piosenkę.

Póki wnuczka ma dwa tygodnie, to nie ma takiej potrzeby. Na razie śpiewa mój syn, którego muszę pochwalić, że nie spodziewałam się, że będzie miał tyle cierpliwości i tak szybko nauczy się obsługi małego dziecka. Przewijanie, przemywanie. Robi to z taką przyjemnością i radością. Nuci jej jazzowy standardy do ucha i ona śpi. Póki co tatuś nuci, na szczęście ma słuch, a potem babcia przejmie tę rolę i babcia będzie rozpieszczać, śpiewać. I na pewno będę pisać piosenki dla dzieci, kiedy Różyczka będzie trochę większa.

Majka Jeżowska w bikini i kolorowych włosach

Majka w ostatnim czasie mocno zaniepokoiła swoich fanów. Piosenkarka szykowała się do premiery nowego singla, który tym razem jest skierowany do dorosłych odbiorców. Miała odbyć się impreza z tej okazji, jednak odwołała ją na kilka chwilę przed rozpoczęciem i trafiła do szpitala.

Majka wykonała badania po tym jak zasłabła. Została zatrzymana na obserwacji. Teraz musi zadbać o zdrowie – powiedziała nam wówczas menadżerka artystki, Aldona Wleklak.

Piosenkarka na szczęście czuje się już znakomicie. Nie można mieć wątpliwości po tym, jak złożyła życzenia urodzinowe swojemu przyjacielowi Wojciechowi Gąsowskiemu, którego pieszczotliwie nazywa Gąsem. Gwiazda siedzi na huśtawce w samym bikini i rozpiętej koszuli. Uwagę zwracają też różowe włosy w stylu wczesnej Avril Lavigne.

Bujaj się Gąsie na huśtawce życia w tobie jedyny, piękny sposób. Bądź zawsze zdrowy, życzliwy dla ludzi, tak jak jesteś. Masz piękny wiek, cudownych przyjaciół, niczego ci nie brakuje. Zachowaj tę miłość do świata, do ludzi, apetyt na życie przez jeszcze długie, długie dekady. I rób instastory gęsto i często. Kocham Cię – mówi na nagraniu.

Uspokoimy nieco fanów wokalistki. Różowe włosy są jedynie filtrem nałożonym w Instagramie. Jednak trzeba przyznać, że Majce jest w nich bardzo do twarzy. No i świeżo upieczona babcia świetnie wygląda w bikini.

Majka Jeżowska – plany zawodowe na 2022 rok

Odpoczynek od codziennych obowiązków dobrze jej zrobi, bo przed nią pracowity okres, którego nie mogła się doczekać do czasu ogłoszenia pandemii koronawirusa.

Po pandemii Majka liczy, że w tym  roku będzie bardzo zapracowana, o czym marzyła od dwóch lat. Ten czas kiedy siedziała w domu wykorzystała na nagranie kilku nowych piosenek, które usłyszymy wkrótce. Poza tym została babcią więc swój czas przeznacza również na zabawy z wnuczką Różą. Dziewczynka już zadebiutowała w nowym teledysku Majki. „Nie wciągaj mnie”. Przed nią wiele ciekawych projektów, bo babcia ma w sobie wiele energii i sporo pomysłów, do których zaangażuje Różyczkę – zdradziła nam menadżerka gwiazdy, Aldona Wleklak.

Już 8 maja przyleci do Szkocji na koncert w Perth, na który bilety wciąż są w sprzedaży. Tydzień później, 15 maja, gwiazda zagra koncert w Malborku dla fundacji UNICEF. W kolejnych tygodniach wystąpi na festiwalach i imprezach okolicznościowych – Kazimiernikejszyn, Off Festiwal w Katowicach, Juwenalia w Krakowie. Do tego dochodzą liczne koncerty plenerowe i praca nad „dorosłą” płytą, którą promuje singiel Nie wciągaj mnie. Teledysk możecie obejrzeć poniżej.


Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Sesja Majki Jeżowskiej. Zdjęcie z Instagrama

Sesja Majki Jeżowskiej. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

  • Gość pisze:

    zazdrość niektórym, kładźcie się już do trumny, bo wam nie wypada żyć.

  • Gość pisze:

    Pani Maju młoda to pani już była czas przyjąć ten fakt do wiadomości!

  • Gość pisze:

    Taki live jak to mówieją w dowód sobie nie zaglądamy ale giry ładne jak na babcie w zamościu to mają życie nie to co w poznaniu ani autóstrady nad morze ani autośtrady do karpacza źawsze jest wyjscie po to na końcu slepej ulićzki są ronda i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×