Szukaj

Majka Jeżowska miała operację plastyczną. Po latach przyznała się do poprawiania twarzy. Widzicie różnice?

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska przyznała się do operacji plastycznej. W rozmowie z Super Expressem, zdradziła, co poprawiła i opowiedziała o powodach, które nią kierowały. 

Majka Jeżowska jest związana z polską sceną muzyczną od ponad czterech dekad. Początkowo tworzyła muzykę pop, później przerzuciła się na piosenki dla dzieci. Wykorzystała niszę w tej dziedzinie, szczególnie że sama jest mamą. Stworzyła piosenki dla syna, Wojtka, takie jak m.in. Wszystkie dzieci nasze są, czy A ja wolę moją mamę. Gdy zostały wydane, zachwycały się kolejne pokolenia. Artystka zyskała rozpoznawalność i szereg nagród.

Majka Jeżowska przeszła operację plastyczną. Co zmieniła?

Chociaż trudno w to uwierzyć, Majka Jeżowska niedawno skończyła sześćdziesiąt lat. Jak zdradziła w rozmowie z Super Expressem, postanowiła, że nie zrobi żadnych bilansów ani postanowień. Szczególnie że bardzo dobrze czuje się sama ze sobą:

Kiedyś może patrzyłam wstecz i wyliczałam sobie, co mi wyszło, a co nie. Teraz myślę „mam kolejne okrągłe urodziny, a ja coraz lepiej się czuję ze sobą i mam naprawdę wspaniałe życie!” Żyję w myśl zasady, że szczęśliwi czasu nie liczą.

Jeżowska w tej samej rozmowie wyjawiła, że poprawiła urodę. Zadbała o swój uśmiech, a także wyprostowała sobie nos:

Nos wpędzał mnie w kompleksy, przeszkadzał podczas występów i wywiadów telewizyjnych, bo zawsze musiałam pilnować ustawienia lewym półprofilem do kamery, żeby nie było widać garbka — pamiątki po złamanym i źle zrośniętym w dzieciństwie nosie. Dziś jestem zadowolona ze wszystkich moich decyzji. Miałam odwagę zmienić swoje życie i to, co mi przeszkadzało. Słucham swojej intuicji i jestem naprawdę szczęśliwa.

Majka dodała, że gdzieś w środku ma naturę małej, wrażliwej dziewczynki, która jest ciekawa świata.


Majka Jeżowska w 2000 roku

scena z: Majka Je¿owska SK: Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2000 fot. Proñczyk/AKPA

Majka Jeżowska zoperowała nos. Na zdjęciu w 2000 roku

Majka Jeżowska zoperowała nos. Na zdjęciu w 2000 roku

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×