Majka Jeżowska dawno nie kontaktowała się ze światem. Zdradziła powód. Jej fani umierali z tęsknoty

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska wprowadziła fanów w zakłopotanie. Od dłuższego czasu ograniczała kontakt ze światem. Wyjawiła powód tej decyzji.

Majka Jeżowska urodziła się w 1960 roku w Nowym Sączu. Skończyła studia na Wydziale Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Karierę muzyczną rozpoczęła w latach 70. W 1978 roku zdobyła prestiżową nagrodę ZAKR-u za wykonanie na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Rok później otrzymała wyróżnienie na festiwalu opolskim. Jej kariera nabrała rozpędu, ale Majka, zamiast skupiać się na działalności w Polsce, wolała wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie występowała w zespole Heat N Serve.

W USA nie osiągnęła większego sukcesu. Zdecydowała się więc na powrót do PRL-u. Na miejscu nagrała piosenkę pt. A ja wolę moją mamę do tekstu Agnieszki Osieckiej. Utwór okazał się takim przebojem, że Majka zdecydowała się nagrać cały krążek pod tym tytułem. Wspierał ją w tym Jacek Cygan – ten album był jej największym sukcesem.

Do czasów obecnych wydała kilkanaście albumów. Przy okazji wylansowała szereg gwiazd, w tym Annę JurksztowiczPapa DanceKrzysztofa Antkowiaka. W 2019 roku zachwyciła fanów cięższych brzmień występem na Pol’and’Rock’u. Koncert został zarejestrowany w ramach płyty Live Pol’and’Rock 2019. Album otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Rock.

Majka skutecznie łączy karierę z życiem prywatnym. Jej pierwszym mężem był Janusz Koman. Para ma razem syna: Wojciecha (ur. 1981). Po raz drugi wyszła za Toma Logana.

Majka Jeżowska ze szczerym wyznaniem. Dlaczego nie kontaktowała się ze światem?

W ostatnim czasie Majka nie udzielała się publicznie. Jej ostatnią aktywnością było udostępnienie w sieci zdjęcia z Wigilii Bożego Narodzenia. Zobaczycie je poniżej.

Już wtedy Natalia Maszkowska skomentowała fotkę:

Majeczko, w ogóle mi się Twoje posty nie wyświetlały.

Na co Majka odpisała jej:

Bo ja rzadko coś wrzucam.

Dopiero wiele dni później legenda sceny wyjaśniła, dlaczego ograniczyła kontakt ze światem zewnętrznym. Dodała na Instagramie zdjęcia kotków. Opatrzyła je wyjaśniającym opisem:

Dawno nie kontaktowałam się ze światem , bo o tej porze roku jestem trochę jak niedźwiedź… zapadam w zimowy sen z moimi kotami i wypatruję słońca.

Po czym uzupełniła:

Ale tak naprawdę wypatruję wnuczki i zbieram siły żeby ruszyć z promocją mojej nowej piosenki – singla! Jesteście ciekawi?

Przypomnijmy, że Majka czeka na wnuczkę. Żona jej jedynego syna, Sophie Kula-Jeżowska, jest już na finiszu ciąży.

Tęskniliście za Majką Jeżowską?


Majka Jeżowska pokazała swoje zwierzęta

Majka Jeżowska pokazała swoje zwierzęta

Majka Jeżowska została babcią | fot. Instagram.com/majka_jezowska_

Majka Jeżowska została babcią | fot. Instagram.com/majka_jezowska_

Sophie Kula-Jeżowska urodziła | fot. Instagram.com/sophie.kulajezowska

Sophie Kula-Jeżowska urodziła | fot. Instagram.com/sophie.kulajezowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×