Szukaj

Majka Jeżowska na pierwszym w historii Europy świątecznym „flash mobie”

Majka Jeżowska na flash mobie

Majka Jeżowska na flash mobie

Majka Jeżowska na flash mobie

Majka Jeżowska znana szerszej publiczności głównie z piosenek dla dzieci nagrała nowy singiel pt. „Uwierzyć pragnę w święta”. Piosenka promuje nową płytę Majki, która ukaże się już w lutym 2016 r.

Artystka utwór wykonała na pierwszym w historii Europy świątecznym flash mobie w centrum handlowym Arkadia. Majce towarzyszyło ponad 60 dzieci z Autorskiej Szkoły Musicalowej i Chóru Alla Pollaca przy Teatrze Wielkim w Warszawie.

Cała płyta będzie zatytułowana „FILMOWA Majka Jeżowska SYMFONICZNIE”. Na krążku będziemy mogli usłyszeć najpiękniejsze piosenki z amerykańskich filmów dla dzieci. Piosenkarce towarzyszy Polska Orkiestra Radiowa.

Co to jest flash mob?

Flash mob to sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia lub jakiejś akcji. Jest to zazwyczaj zaskakujące dla przypadkowych świadków. W takiej akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie.

Pomysł flash mobów narodził się w Nowym Jorku i właśnie tam jest najczęściej praktykowany. Myślicie, że po tym występie Majki na stałe zagości w Polsce?

Majka Jeżowska podczas Flash Moba

Majka Jeżowska podczas Flash Moba


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×