Szukaj

Majka Jeżowska ma własną lalkę. Dochód ze sprzedaży zasili szczytny cel

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska doczekała się wreszcie swojej córeczki. Piosenkarka wzięła udział w szczytnej akcji, gdzie można zobaczyć jej małą kopię.

Majka Jeżowska rozpoczynała swoją karierę od śpiewania piosenek dla dorosłych. Jednak to utwory dla dzieci przyniosły jej ogromną popularność. Wszystko zaczęło się od tego, gdy w 1984 wykorzystała tekst Agnieszki OsieckiejA ja wolę moją mamę, do którego skomponowała muzykę i nagrała piosenkę pod tym samym tytułem dla III Programu Polskiego Radia.

Po tym sukcesie Jeżowska zaczęła nagrywać tylko dla dzieci. Do najważniejszych płyt zaliczamy: Kochaj czworonogi, Kolorowe dzieci, Marzenia się spełniają, A ja wolę moją mamę. Większość wydała dzięki własnemu wydawnictwu: JaMajka music.

Piosenkarka jest również matką. Syna Wojciecha urodziła, mając zaledwie 21 lat. Przyszedł na świat, gdy ta związana była jeszcze z muzykiem Januszem Komanem. W przeciwieństwie do popularnej mamy, mężczyzna nie poszedł w muzykę. Jest producentem filmowym.

Majka Jeżowska doczekała się „córeczki”

Majka Jeżowska jest znana ze swojego uwielbienia do młodej publiczności. Całą swoją karierę poświeciła dzieciom. Nic więc dziwnego, że równie chętnie uczestniczy w akacjach społecznych, które mają na celu pomaganie między innymi najmłodszym. Ostatnio wzięła udział w Pol’and’Rock Festival. To festiwal muzyczny organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów, sprzedaży gadżetów oraz darowizn celowych.

To właśnie ten występ przyczynił się do powstania lalki – córeczki Majki Jeżowskiej. To szmacianka w 100% wykonana ręcznie. Ma około 40 cm wzrostu i jest wykonana z materiału pochodzącego ze szwajcarskiej firmy ze 120-letnim doświadczeniem na rynku tekstylnym. Lalka do złudzenia przypomina Majkę. Tak jak ona ma blond włosy, skórzaną kurtkę i kolorową spódnicę podobną do tej, którą wokalistka nosiła na scenie podczas koncertu.

Lalka-Majka pochodzi z limitowanej edycji, która powstała we współpracy z polską marką Lullu Dolls. Jest dostępna tylko w kilkunastu egzemplarzach, a kupić ją można na stronie SiemaShop.pl. Informację na temat zabawki udostępniła także gwiazda na swoim profilu społecznościowym.

Cześć, tu Majka ! Poznajcie Pol’and’rockową laleczkę jedyną, niepowtarzalną, stworzona po to, by pomagać i dlatego… cenną, a nawet bardzo ! Tylko na @siepomagashop – napisała.

Jak podoba się Wam córeczka artystki?

 


Lalka Majka

Lalka Majka

Jurek Owsiak z Majką

Jurek Owsiak z Majką

Majka Jeżowska podczas koncertu

Majka Jeżowska podczas koncertu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×