Synowa Majki Jeżowskiej lada chwila urodzi. Pokazała jak jej brzuszkiem „rządzi” dzidzia i zdradziła jej imię

Majka Jeżowska i Sophie Jeżowska

Majka Jeżowska i Sophie Jeżowska

Majka Jeżowska lada dzień zostanie babcią. Jej synowa pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Zdradziła również imię swojej pierwszej pociechy. 

Majka Jeżowska dwa lata temu została teściową. To właśnie wtedy jej 40-letni syn Wojciech Jeżowski wziął ślub z projektantką Sophie Kulą. Mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej w Japonii. Podczas wyjazdu towarzyszyła im właśnie Majka. Był to ich pierwszy wspólny wypad za granicę, który z pewnością zapamiętają do końca życia. Piosenkarka oraz jej synowa mają ze sobą świetny kontakt. Świadczyć o tym mogą licznie publikowane zdjęcia oraz nagrania.

Para sformalizowała swój związek w Urzędzie Stanu Cywilnego. Majka opublikowała na Instagramie zdjęcie pary młodej, która siedzi przy stole. Równie chętnie goście udostępniali relację z tego wydarzenia w swoich social mediach. Uroczystość przypadła na trudny czas, bo w trakcie trwania pandemii koronawirusa. To jednak nie przeszkodziło w organizacji ceremonii. Na zdjęciach widać, że zachowywano wszelkie procedury bezpieczeństwa. Po wyjściu z urzędu włożyli maski ochronne, a goście utrzymywali odpowiedni dystans.

Sophie Jeżowska zdradziła imię dziecka

Majka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła płeć dziecka swojego syna i synowej. Zdradziła również, że nie jest zadowolona z imienia, jakie wybrała młoda para. Do ostatniej chwili miała nadzieję, że przyszli rodzice zmienią zdanie:

Będzie dziewczynka. Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest tak, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair.

Sophie urodzi lada dzień. Projektantka zaprezentowała na swoim Instagramie ogromny brzuszek, którym „rządzi” dzidzia. Nagranie opatrzyła podpisem, w którym zdradziła, jakie imię nadali swojej córeczce:

Róża powinna już wyjść.

Podoba wam się imię Róża, które wybrali dla swojej córki Wojciech i Sophie Jeżowscy?


Sophie Jeżowska | fot. Instagram.com/sophie.kulajezowska

Sophie Jeżowska | fot. Instagram.com/sophie.kulajezowska

Sophie Jeżowska | fot. Instagram.com/sophie.kulajezowska

Sophie Jeżowska | fot. Instagram.com/sophie.kulajezowska

Majka Jeżowska z synową

Majka Jeżowska z synową

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×