Mistrz drugiego planu. Zdjęcie Andrzeja Piasecznego z wakacji podbija Instagram. Takiego go nie znaliśmy

Andrzej Piaseczny - zdjęcie z wakacji

Andrzej Piaseczny - zdjęcie z wakacji

Majka Jeżowska pokazała zdjęcie z wakacji, na których odpoczywa z Andrzejem Piasecznym. Jej wpis na Instagramie robi furorę w sieci. Wszystko przez mistrza drugiego planu.

Trudno uwierzyć, ale Majka Jeżowska w ubiegłym roku obchodziła 40-lecie pracy artystycznej. Autorka takich hitów jak Wszystkie dzieci nasze są, czy A ja wolę moją mamę swój jubileusz świętowała na festiwalu w Opolu oraz na Pol’and’Rock gdzie swoimi hitami dla dzieci porwała tłumy.

Kilka dni temu wystąpiła także dla WOŚP Jurka Owsiaka. Gdziekolwiek się pojawia wzbudza zachwyt i zainteresowanie. Ale na zdjęciu z wakacji z Tajlandii, show skradł jednak ktoś inny.

Majka Jeżowska na plaży. Kto skradł show?

Majka Jeżowska przed zimą uciekła z przyjaciółmi na tajskie plaże, bo jak kiedyś śpiewała w jednej ze swoich piosenek Na plaży fajnie jest. I z pewnością jest fajnie tym bardziej, że towarzyszy jej kilkuosobowa grupa przyjaciół. Jak zawsze Majka prezentuje na swoim Instagramie dokumentację ze swoich podróży. Zdjęcia są szczere i naturalne. Majka nie retuszuje swoich fotek, bo nie musi. Gwiazda wciąż wygląda świetnie.

Nie można dzisiaj ukryć wieku, w internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem –  mówiła Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla VIVY!.

Na jednym ze zdjęć z Tajlandii, Majka Jeżowska pozuje z przyjaciółką przy ceramicznych pieskach. I choć obie wyglądają fantastycznie,  uwagę kradnie zupełnie ktoś inny.

Na drugim planie widzimy popularnego piosenkarza Andrzeja Piasecznego. Wokalista nawet w letniej i plażowej wersji wygląda wyjątkowo elegancko.

Andrzej Piaseczny mistrzem drugiego planu

Andrzej Piaseczny mistrzem drugiego planu

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny przyjaźnią się od lat. Dwa lata temu nawet wspólnie nagrali utwór pt Tej historii bieg z filmu Piękna i Bestia. Nic wiec dziwnego, że teraz razem spędzają wakacje.


Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny mistrzem drugiego planu

Andrzej Piaseczny mistrzem drugiego planu

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×