Majka Jeżowska zaprosiła Nergala i pokazała swój 138-metrowy apartament. Czuć wypas – zwłaszcza w garderobie

Jak mieszka Majka Jeżowska?

Jak mieszka Majka Jeżowska?

Majka Jeżowska w dokumentalnym filmie swojego syna o występie na festiwalu Pol'and'Rock pokazała swoje mieszkanie. Jak dodamy do tego zdjęcia z programu Gwiazdy prywatnie Uli Chincz, to mamy pełny obraz. Jest wypas!

Majka Jeżowska od wielu lat mieszka na eleganckim osiedlu w Warszawie. Jej apartament ma 138 metrów kwadratowych. Artystka marzy o domu, bo zawsze mieszkała w domach, zarówno w swoim rodzinnym Nowym Sączu, jak i w USA. Ale jak mówi mądre powiedzenie „jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma”. Tym bardziej że piosenkarka nie może narzekać.

Jej apartament z tarasem naprawdę robi wrażenie. Artystka wyburzyła w nim wiele ścian, otwierając salon na kuchnię, dzięki czemu przestrzeń wygląda na jeszcze większą.

Tym razem poszłam w nowoczesny klimat – dużo szkła, metalu, czerni. Skończył się czas kolorów i przepychu, nadeszła era prostoty i oszczędnych barw. Zaczęłam lubić beton, szarości, czernie. W salonie stanął czarny fortepian i fotele Marthy Stewart, stół jest teraz ze szkła, a nie z dębu, komody ze stali. W łazience tym razem nie mam wanny, tylko prysznic z deszczownicą – opowiadała o swoim mieszkaniu Majka kilka lat temu.

Jak mieszka Majka Jeżowska?

Część mebli i lamp w salonie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie Majka mieszkała prawie 10 lat. Krzesła w jadalni może nie wyglądają na luksusowe, ale są niezwykle wygodne i funkcjonalne. Wokalistka kupiła je w słynnym butiku meblowym gwiazd na wyspie Long Island, w którym zaopatruje się między innymi Oprah Winfrey.

Na ścianach wiszą zabytkowe obrazy przywiezione z domu rodzinnego Majki. W kuchni uwagę zwraca ogromna czerwona szafa, która z boku ma aneks na… buty właścicielki. Modne obuwie wielka słabość Jeżowskiej.

W filmie Wojtka Jeżowskiego – syna Majki – widać, że artystka wciąż lubuje się w meblach ze szkła. W holu na ścianach wiszą ozdobne lustra. Lustrzane też są komody. Natomiast w salonie, do którego Majka zaprosiła Nergala, dominują jasne meble. Ciekawym akcentem są fotele w zebrę.

Centralnym miejscem salonu jest oczywiście sofa i duży telewizor. To tu Majka uwielbia spędzać czas ze swoim synem i oglądać seriale na Netflixie.

W mieszkaniu wokalistki znalazło się także miejsce na duże, czarne pianino, na którym stoją figurki kotków. Artystka nie ukrywa, że ma słabość do tych futrzaków. Jednak, żeby koty nie niszczyły mebli, musiała zakupić także wielkie, zawodowe drapaki.

Jak wam się podoba mieszkanie Majki?

Majka Jeżowska: koncert na Dzień Dziecka

1 czerwca to szczególny dzień dla Majki Jeżowskiej. Co roku o tej porze gwiazda gra serię koncertów z okazji Dnia Dziecka. W tym roku jej występ będzie można posłuchać na żywo w Polskim Radiu. Start o godzinie 14.00.


Majka Jeżowska i Nergal oraz jej mieszkanie

Majka Jeżowska i Nergal oraz jej mieszkanie

Majka Jeżowska i jej mieszkanie

Majka Jeżowska i jej mieszkanie

Majka Jeżowska i jej mieszkanie

Majka Jeżowska i jej mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×