Szukaj

Majka Jeżowska szykuje się do roli babci. Znamy plany gwiazdy na 2021 rok. Co szykuje dla fanów?

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska w tym roku spędziła wyjątkowe święta. Artystka po raz pierwszy od wielu lat zorganizowała Wigilię we własnym domu. W nowym roku szykuje się do powiększenia rodziny. Wcześniej jednak zaśpiewa podczas finału WOŚP.

Majka Jeżowska to artystka, która doskonale połączyła sceniczną karierę z macierzyństwem. Gdy urodził się jej syn, okazało się, że muzyczna twórczość dla dzieci jest na tyle uboga, że musiała sama stworzyć dla niego piosenkę. W licznych wywiadach przyznała, że obrała taką drogę kariery właśnie dlatego, że była młodą mamą. Na jej utworach wychowuje się już kolejne pokolenie najmłodszych odbiorców.

Teraz jej syn Wojciech jest już dorosłym mężczyzną, którego wokalistka wychowywała samotnie. Dzięki temu poniekąd wytworzyła się między nimi wyjątkowa relacja. Łączy ich nie tylko rodzicielska, ale także przyjacielska więź. Artystka uczestniczy we wszystkich najważniejszych momentach w życiu syna. Towarzyszyła mu np. podczas zaręczyn. Mężczyzna postanowił zabrać swoją mamę i dziewczynę Zosię na wakacje do Japonii. Tam oświadczył się ukochanej w obecności mamy. Był to bardzo wzruszający moment dla całej rodziny.

Majka Jeżowska zostanie babcią w 2021 roku?

Wojciech i Zosia w minione wakacje wzięli ślub. Chociaż ograniczenia związane z pandemią nie pozwoliły na huczne wesele, to i tak udało im się zorganizować wyjątkową uroczystość. Po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego razem ze swoimi gośćmi i oczywiście mamą udali się na obiad do restauracji. Majka pochwaliła się w sieci zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Podobnie jak z synem, tak i z synową Majka zbudowała bardzo dobrą relację. Minione święta rodzina oczywiście spędziła razem. Przez ostatnie lata artystka w okresie świąt była bardzo zajęta. Nigdy nie organizowała Wigilii w swoim domu, ponieważ był to dla niej czas koncertów i zawodowych spotkań. Na najważniejszą kolację w roku jeździła do swojej siostry lub odwiedzała przyjaciół. W tym roku wszystko się zmieniło i postanowiła przygotować świąteczną kolację we własnym domu.

Wreszcie mam czas,żeby zrobić ulubioną sałatkę ze śledziem Wojtka czy grzyby w cieście, które wszyscy moi bliscy uwielbiają. Tegoroczne święta spędzimy w mniejszym gronie. Oprócz Wojtka i Sophie będą też rodzice mojej synowej z jej siostrą – mówi Majka.

Zdjęciami z rodzinnego czasu gwiazda pochwaliła się w social mediach. Widzimy na nich synową i teściową, które doskonale odnajdują się w swoim towarzystwie.

Kto wie, może kolejne święta rodzina spędzi już w większym gronie? Majka Jeżowska bardzo liczy na to, że w 2021 roku zostanie babcią. Jesteśmy pewni, że jej wnuki na pewno będą mogły liczyć na sporą dawkę kołysanek w najlepszym wykonaniu.

Przypominamy jedną ze świątecznych Piosenek Majki. Być może zaśpiewa ją przyszłym wnukom podczas kolejnych świąt?

Majka Jeżowska w 2021 roku – plany zawodowe

2021 rok Majka Jeżowska zacznie od występu podczas finału WOŚP, który odbędzie się 31 stycznia. Gwiazda zaśpiewa we Wrocławiu. Oprócz niej swoje przeboje wykonają Budka Suflera i Nocny kochanek. Niedługo potem artystka odda w ręce słuchaczy kolejny singiel – piosenkę nagraną w duecie z Markiem Dyjakiem.

Jeżowskiej zapowiada się pracowity rok.


Majka Jeżowska z synową Zosią

Majka Jeżowska z synową Zosią

Majka Jeżowska z synową Zosią

Majka Jeżowska z synową Zosią

Majka Jeżowska z synową Zosią

Majka Jeżowska z synową Zosią

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×