Szukaj

Małgorzata Rozenek stanęła twarzą w twarz z okrutnym hejtem. Mocne wyzwiska przeczytał Radek Majdan. Aż uszy więdną [WIDEO]

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan hejty

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan hejty

TVN Discovery Polska dołącza do walki z hejtem w sieci, rozpoczynając akcję WhyWeHate, której celem jest zwrócenie uwagi na problem mowy nienawiści w Internecie. Projekt wsparły znane nazwiska polskiego show-biznesu: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Ohme, Piotr Kraśko, Omena Mensah. Zobaczcie.

Gwiazdy znane z TVN Discovery Polska czytają sobie nawzajem hejterskie komentarze, które pojawiły się na ich temat w internecie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka i Malwina Wędzikowska, Joanna Jabłczyńska i Marianna Kowalewska, Omenaa Mensah i Piotr Kraśko, Marta Kuligowska i Michał Mikołajczak, Anna Dec i Anna Wędzikowska, Małgorzata Ohme i Magda Wójcik. Siedem par i siedem poruszających, wręcz wstrząsających nagrań.

Zobacz: Wybory parlamentarne 2019. Gwiazdy głosują już… od wczoraj! Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy czytają hejterskie komentarze o sobie

Wymienione wyżej gwiazdy w parach, siedząc do siebie plecami, czytały wymierzone w druga osobę nienawistne komentarze. Reakcje były różne, od szoku, poprzez łzy, aż do bezsilnego śmiechu. Niewątpliwie jednak, wzbudzało to ogromne emocje. Na tym filmie nie ma reżysera, a reakcje są prawdziwe i spontaniczne. Szokujące jest to, jak bardzo można słowem ranić drugiego człowieka, aż do krwi.

Małgorzata Rozenek usłyszała od swoim adresem całą serię oszczerstw i słów, które nie nadają się co zacytowania, z kolei Anna Wendzikowska dała do zrozumienia wprost, że nie chce już dłużej słuchać obraźliwych epitetów, zwłaszcza, gdy zaczęły one padać pod adresem jej córki Kornelki. W wirtualnych wpisach nie oszczędzono nikogo. Popatrzcie na reakcje gwiazd.

 

Zobacz: Gwiazdy poznają najnowsze trendy. Pojawiły się na otwarciu showroomu Platinium Cast [WIDEO]

Czym jest kampania #WHYWEHATE?

Już 21 października na antenie Discovery Channel będzie można obejrzeć pierwszy odcinek Genezy nienawiści, nowej serii dokumentalnej laureatów Oscara- Alexa Gibneya i Stevena Spielberga, traktujący o jednej z najbardziej destrukcyjnych emocji ludzkości – nienawiści.

Jest to idealna okazja do zabrania głosu w ważnej dyskusji na temat nienawiści w codziennym życiu. TVN Discovery Polska dołączyła do walki z hejtem w sieci, rozpoczyna akcję #WhyWeHate. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem mowy nienawiści w Internecie. Projekt wspierają znani i lubiani, którzy często sami są ofiarami bezrefleksyjnego hejtu.

Zobacz: Bieg Czas Na Wzrok 2019 wspierany przez gwiazdy: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Cichopek, Anna Dereszowska


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Omena Mensah

Omena Mensah

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×