Maja Sablewska powrót przed kamery uczciła nową fryzurą. Odważne cięcie mocno podzieliło fanów

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska niedługo zadebiutuje na antenie Polsatu. Stylistka z tej okazji zdecydowała się na odważną zmianę fryzury. Jak teraz wygląda?

Maja Sablewska z show-biznesem związana jest od wielu lat. Zaczynała jako menadżerka gwiazd, a później zajęła się jedynie modą. Została stylistką i doczekała się własnych programów. Przez bardzo długi czas była związana ze stacją TVN. Pojawiła się między innymi w X-Factor, gdzie zasiadała w jury, ale z talent show rozstała się po jednym sezonie. Później przyszła pora na autorskie formaty.

Widzowie mogli ją oglądać między innymi w Sablewskiej sposób na modę i SOS – Sablewska od stylu. W ostatnim czasie próżno jednak było szukać programów z jej udziałem. Zdecydowanie skupiła się na działalności poza kamerami. Realizowała współprace z indywidualnymi klientami i kampanie reklamowe.

Teraz jednak czekają ją spore zmiany. Niedawno zapowiedziała powrót przed kamery, a nową pracę uczciła też sporą wizerunkową zmianą. Maja właśnie pokazała się fanom w nowej fryzurze.

Maja Sablewska pokazała się w nowej fryzurze

Maja jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że wraca do pracy w telewizji. Zdecydowała się jednak na zmianę barw i teraz fani będą mogli zobaczyć ją na antenie Polsatu. O premierze nowego programu stylistka ma poinformować na Instagramie.

Tutaj pojawili się ludzie, pojawiła się przestrzeń, wspaniały program, cudowne kobiety, z którymi mogę pracować i poczułam się potrzebna. W związku z tym wróciłam do telewizji. Wiem, że to był bardzo dobry krok, bo już widziałam pierwsze efekty.

Maja przygotowuje się do wielkiego powrotu przed kamery, a to postanowiła uczcić sporą zmianą wizerunku. Właśnie pokazała się fanom w nowej fryzurze. Zdecydowała się na odważną metamorfozę i zapozowała w grzywce.

a może tak ? – pyta internautów.

Sablewska długo nie musiała czekać na odpowiedzi od swoich obserwatorów. Pod zdjęciem w nowej fryzurze zaroiło się od komentarzy.

  • Super.
  • Czas tak!!
  • Boska.
  • Też ładnie, ale bez grzywki ładniej.
  • Smutno.
  • Ale pięknie !!! Obłędnie to mało !! Aż chce sie grzywkę.

Jak widać zdania fanów są podzielone. A wam jak podoba się Maja w nowej fryzurze?


Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska - pokaz TOUS

Maja Sablewska - pokaz TOUS

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×