Maja Sablewska i Marina nie mają najlepszych relacji. Teraz może się to zmienić. Piękny gest stylistki

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska i Marina przed laty zakończyły współpracę w niezbyt dobrych relacjach. Teraz była menadżerka wokalistki zdecydowała się na piękny gest. Być może to naprawi ich stosunki. 

Marina, mając zaledwie dwa lata, przeprowadziła się z rodzicami z Ukrainy do Polski. To właśnie tutaj mieszkali jej dziadkowie i osiedli także rodzice. Od najmłodszych lat przejawiała talent wokalny. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Od dziecka wspinała się po kolejnych szczeblach kariery.

Marina od wielu lat jest obecna na muzycznej scenie. Do tej pory udało jej się wydać trzy studyjne albumy, które cieszyły się sporym powodzeniem u fanów. Teraz ma ugruntowaną pozycję w show-biznesie i liczne grono fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jej poczynania i czekają na nowe utwory.

Maja Sablewska wspiera Marinę i jej męża

Ostatnich kilka dni dla większości Polaków to wielkie emocje związane z rozgrywkami Euro 2020. Najbardziej jednak przeżywają to ich najbliżsi. Marina, która jest żoną Wojciecha Szczęsnego po meczu reprezentacji ze Słowacją, jak lwica broniła męża, który musiał zmierzyć się z krytyką po samobójczym golu. W kolejnym spotkaniu z Hiszpanią bramkarz pokazał jednak, że dla drużyny i kibiców jest zdolny do największych poświęceń. To wszystko zostało docenione przez sympatyków biało-czerwonych.

Fani piłki nożnej na bieżąco relacjonowali w sieci, to jak kibicują podopiecznym Paulo Sousy. Również gwiazdy masowo udostępniały swoją reakcje na mecz. W relacji Mai Sablewskiej można było zaobserwować kadr ze spotkania z Hiszpanią i moment, w którym Robert Lewandowski dziękował kibicom zgromadzonym na stadionie w Sewilli. Oznaczyła ona zarówno kapitana reprezentacji, jak i Wojtka Szczęsnego, a także wysłała im wirtualne serduszko.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że z Mariną nie łączą jej najlepsze relacje. Stylistka przez 2 lata była menadżerką debiutującej wokalistki, jednak nie rozstały się one w przyjacielskich nastrojach. Żona Wojtka Szczęsnego zrezygnowała ze współpracy, ponieważ nie była zadowolona z jej efektów.

Muzyka została przesunięta na ostatni plan, a dla mnie muzyka jest najważniejsza – mówiła wówczas Marina.

Od tej pory stosunki między nimi były bardzo chłodne. Jednak po takim pięknym geście i wsparciu ze strony byłej menadżerki można się domyślać, że nie chowa ona żadnej urazy.


Maja Sablewska oznaczyła Wojciecha Szczęsnego

Maja Sablewska oznaczyła Wojciecha Szczęsnego

Jaki kontakt mają Maja Sablewska i Marina?

Jaki kontakt mają Maja Sablewska i Marina?

Dlaczego Maja Sablewska i Marina zakończyły współpracę?

Dlaczego Maja Sablewska i Marina zakończyły współpracę?

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live ludzie w tym kraju to takie przygł..py źe cała europa sie śmieje nikt na szparagi lachociąg..w nie zapraszał po prostu lody i kakało w genach jaka miłość takie pojednanie czas pokaze zobaczymy po meczu ze sźwecją jak pojadą do domu a na granicy ich zawrócą z powrotem ale fotki ładne nawet w tym czarnym pasuje prezydentowi i prezydentowej i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×