Tabloid opublikował zdjęcia Mai Sablewskiej z nowym partnerem. Nie powstrzymali namiętności nawet na środku ulicy

Maja Sablewska paparazzi

Maja Sablewska paparazzi

Maja Sablewska znowu jest w związku! Zakochana stylistka została przyłapana przez paparazzi podczas romantycznego spotkania z nowym partnerem. Zdjęcia opublikował jeden z tabloidów.

Maja Sablewska jest jedną z najpopularniejszych polskich stylistek. Od kilku lat z sukcesem pomaga Polkom zmieniać życie na lepsze, doradzając im w kwestiach ubioru. To przyniosło jej sporą grupę fanów, dla których regularnie prowadzi konto na Instagramie.

Chociaż Sablewska jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie regularnie publikuje swoje wyuzdane sesje zdjęciowe, uparcie milczy na temat życia prywatnego. A w nim, jak wynika z najnowszych doniesień Faktu, sporo może się dziać. Podobno na horyzoncie pojawił się nowy mężczyzna, który skradł serce Majki. To właśnie między innymi z nim miała spędzić piątkowy wieczór:

W centrum Warszawy Maja spotkała się z grupą znajomych. Jeden z nich był wyjątkowy. Maja poświęcała mu najwięcej czasu, uwagi i… pieszczot. Namiętnie całowała mężczyznę, przytulała się do niego i wysłuchiwała szeptanych do ucha czułych słów – czytamy w tabloidzie.

Sama zainteresowana zapytana o nowego partnera odmówiła komentarza. Ostatnim oficjalnym związkiem Sablewskiej był ten z Wojtkiem Mazolewskim. Para była ze sobą od 2011 roku. Pomimo wielu kryzysów, rozstań i powrotów, ich miłość przetrwała do sierpnia 2016.

Zobacz: Maja Sablewska swoim szałowym zdjęciem z dzieciństwa rozkłada na łopatki wszystkie gwiazdy! Nie wytrzymacie ze śmiechu!

Zobacz: Maja Sablewska pokazała się NAGO spod prysznica! Jej nowa gorąca sesja wywołała prawdziwą burzę w sieci!

Zobacz: Iwona Węgrowska chciała wkręcić Maję Sablewską we wspólny biznes: „Nie chciała o tym słyszeć” [WIDEO]


Maja Sablewska z nowym partnerem

Maja Sablewska z nowym partnerem

Agnieszka Orzechowska odmieniona w damę przez Maję Sablewską

Agnieszka Orzechowska odmieniona w damę przez Maję Sablewską

Maja Sablewska zmieniła wizerunek Agnieszki Orzechowskiej

Maja Sablewska zmieniła wizerunek Agnieszki Orzechowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×