Szukaj

Maja Sablewska pokazała się NAGO spod prysznica! Jej nowa gorąca sesja wywołała prawdziwą burzę w sieci!

Maja Sablewska kolejny raz prowokuje swoją nagością. Stylistka TNV Style tym razem zaprezentowała się w zmysłowej sesji spod prysznica. Internauci osłupieli z wrażenia.
Maja Sablewska, prysznic

Maja Sablewska, prysznic

Maja Sablewska od dawna udowadnia polskim kobietom, że nagość i zmysłowość nie powinna być tematem tabu. Stylistka regularnie wkleja swoje roznegliżowane fotki, prezentując przy tym boskie ciało pokryte artystycznymi tatuażami. Oprócz pozowania nago, była menadżerka Edyty Górniak prowadzi także ciekawy modowy program, w którym przeprowadza spektakularne metamorfozy, którym poddają się uczestniczki jej show.

Maja kilka lat temu sama przeszła metamorfozę, obecnie wygląda jak seksbomba, zatem wstydzić się nie ma czego. Jej odważne zdjęcia bardzo często wzbudzają jednak ogromną kontrowersję wśród fanów. Sama Maja nie przejmuje się krytyką i dalej robi swoje. Ostatnio na profilu Sablewskiej pojawiły się nowe bardzo zmysłowe fotki, na których Maja pozuje spod prysznica. Są to zdjęcia pochodzące z jej nowej sesji autorstwa Marleny Bielińskiej.

Na jednym ze zdjęć Sablewska zaprezentowała się w samych majtkach, na kolejnym pozuje już w staniku. Przy okazji golizny internauci mogą podziwiać również śliczne tatuaże celebrytki, która pozuje w wielkim skupieniu, ma bowiem zamknięte oczy oraz lekko rozchylone usta i potargane włosy:

Rozwijanie umysłu i praca nad ciałem sprawia, że ​​jestem szczęśliwa i staję się lepszym człowiekiem
LOVE – napisała pod fotką Maja.

Zdjęcia rozebranej Sablewskiej tradycyjnie wywołały skrajne emocje internautów, którzy natychmiast wyrazili je w komentarzach.

  • Myślałam ze mnie tu nic nie zaskoczy- ale teraz oszalałam! Jesteś ikoną
  • Niesamowita ! Przepiękne zdjęcie ! Woow 🙂 Brawa dla fotografa :)!! Ale przede wszystkim dla Ciebie :)!! Masz piękne ciało.Widać ile ciężkiej pracy w to wkładasz ! Ale przede wszystkim widzę serce. Dobre, piękne serducho
  • Ehh kocham Cię
  • Ale żeby w stroju pod prysznic? W ogóle nie praktyczna sytuacja
  • Świetne, ostre a zarazem łagodne, trochę magiczne, tajemnicze, a zarazem z pazurem
  • Jesteś odważną i silną kobietą, a w dodatku przepiękną
  • Rozbierane sesje, które co rusz publikujesz nie różnią się niczym od zdjęć w Playboyu
  • Kobieto, to już jest obrzydliwe! Ciągle epatujesz nagością, no ile można…Leczysz w ten sposób kompleksy, chcesz zwrócić uwagę

A wy co myślicie o tych zdjęciach?

Zobacz: Maja Sablewska i Victoria Beckham spotkały się na salonach! Gwiazda TVN-u zakasowała Posh Spice swoją stylizacją!

Zobacz: Polska Angelina przeszła metamorfozę! Maja Sablewska zmieniła wyzywającą celebrytkę w prawdziwą damę dworu! [WIDEO]

Zobacz: Spektakularna wpadka Mai Sablewskiej! Paparazzi podziwiali jej bielizne w całej okazałości!


Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem

Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem

Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem

Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem

Maja Sablewska zaliczyła wpadkę

Maja Sablewska zaliczyła wpadkę

×