Sablewska komentuje decyzję Chodakowskiej ws. braku dzieci. Padły ostre słowa: „To jest takie pie*****nie”

Ewa Chodakowska i Maja Sablewska

Ewa Chodakowska i Maja Sablewska

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. Maja Sablewska komentuje postawę gwiazdy sportu i zdradza plany dotyczące zostania mamą.

Maja Sablewska dosyć wcześnie rozpoczęła swoją karierę menedżerską. W 1996 roku założyła fan club Natalii Kukulskiej, a później rzuciła studia, by móc przeprowadzić się do Warszawy i zaopiekować synkiem piosenkarki. W 2011 zasiadała w panelu jurorskim w programie muzycznym X Factor. Jak się okazało, jej umowa nie została przedłużona ze względu na Kubę Wojewódzkiego, który afirmował o wyrzucenie Sablewskiej.

Pomimo tego, celebrytka jest tak zajęta, że nie ma na razie czasu na macierzyństwo. W mocnych słowach skomentowała wypowiedź Ewy Chodakowskiej, która niedawno powiedziała, że nie będzie mieć dzieci.

Ewa Chodakowska o macierzyństwie

Kilka tygodni temu Ewa Chodakowska poinformowała, że nie planuje powiększenia rodziny:

Pytają dziennikarze, pytają obserwatorzy, są po prostu ciekawi. Problem pojawiłby się wtedy, gdybym planowała rodzinę, a dzieci nie mogła mieć. Wtedy ten temat staje się drażliwy. […] Ja i mąż podjęliśmy taką decyzję lata temu, jeszcze przed ślubem. Wiedzieliśmy od początku, że nie planujemy powiększania naszej rodziny, natomiast bałam się o tym mówić. I pytanie, dlaczego właśnie się bałam? To jest przejmujące, że bałam się linczu, wykluczenia, hejtu – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

W tej samej rozmowie opowiedziała, dlaczego tak długo zwlekała z wyjawieniem prawdy:

Dojrzałam chyba do tego, żeby nie mówić już: „za dwa lata”. Kocham kobiety i uważam, że kobiety-matki to bohaterki. To są osoby, które codziennie, w moim mniemaniu, zdobywają Mount Everest i wracają z niego, żeby następnego dnia znów się na niego wspiąć. Ja nie jestem gotowa na taki heroizm i chcę powiedzieć jasno i wyraźnie: podziwiam je, osiągają coś, na co mnie nie stać. Mam świadomość, że macierzyństwo to ogromne wyzwanie. […] Mam dwie siostry, które są mamami, bratową i tych dzieci jest obok mnie dużo. Cieszę się, że one podjęły decyzję o założeniu rodziny, ja idę swoją stronę.

Po tych słowach gwiazda sportu otrzymała mnóstwo nieprzychylnych komentarzy na swoim profilu, a także wiadomości prywatnych. To, czego się najbardziej bała – ziściło się.

Maja Sablewska komentuje wypowiedź Chodakowskiej

Maja Sablewska w rozmowie z byłym partnerem Doroty Gardias – Żurnalistą – została zapytana o macierzyństwo. 41-latka przyznała, że bardzo by chciała mieć dzieci, ale na razie skupia się na karierze:

Myślę, że ten moment przyjdzie. Patrząc na moją mamę, ona jest dla mnie inspiracją, to jak dba o mnie i o moją siostrę. Chciałabym też kiedyś móc tak o kogoś dbać równie mocno i dobrze. Gdzieś tam intuicyjnie czuje, że ten moment przyjdzie. Mówię zawsze, że na to czekam. Zegar biologiczny tyka. Na szczęście dbam o swoje zdrowie i wiem, że ten czas mam. Poza tym wydaje mi się, że jeśli chodzi o macierzyństwo w tym kraju, to każdy powinien decydować za siebie.

Chwilę później skomentowała słowa Ewy Chodakowskiej, na którą spadł hejt za jej wyznanie w sprawie rodzicielstwa:

To jest bardzo trudne. My się tak mocno i dużo oceniamy, nie znając siebie nawzajem, a tak mało się wspieramy. Gdyby ona powiedziała, że nie może mieć dzieci, to w ogóle by nie było takich opinii. Od razu byłoby: ojej współczujemy – to jest takie pie****enie, powiem Ci. Przez social media daliśmy sobie przyzwolenie na to, by oceniać innych. Niektórzy dali sobie tym wejść na głowę. Ja jestem za tym, aby oduczyć się tego oceniania – zamknęła temat.

Zgadzacie się?


Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Ewa Chodakowska miała koronawirusa

Ewa Chodakowska miała koronawirusa

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×