Szukaj

Maja Sablewska nago wije się w pościeli. Tym zdjęciem rozpaliła fanów do czerwoności

Maja Sablewska pochwaliła się odważnym zdjęciem na swoim Instagramie. Gwiazda pokazała bardzo seksowną fotografię, na której niemal kompletnie nago wije się w pościeli. Erotyczne zdjęcie zrobiło furorę.
Maja Sablewska półnago w pościeli

Maja Sablewska jest najbardziej rozchwytywaną i najbardziej docenianą polską stylistką. Pracowała z największymi gwiazdami, ma lata doświadczenia, na modzie zna się jak nikt, a jej programy biją rekordy popularności. Nic zresztą dziwnego, bo prezentowane w nich metamorfozy fanek przechodzą czasami najśmielsze oczekiwania widzów. Maja jest również znana ze swojego liberalnego podejścia do ciała i tego, czy powinno się je pokazywać w sposób bardziej roznegliżowany, niż przewidują to panujące obecnie konwenanse. Jak wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post:

To jest dopiero początek – ja się rozkręcam. Będzie więcej, będzie mocniej, będzie szczerze i prawdziwie. Ja sama się zmieniam, sama się odkrywam na nowo. Jest mi z tym fenomenalnie i nie chcę się ukrywać. Nie chcę robić czegoś, co się spodoba masie. Ja chcę robić coś, co się spodoba ludziom, którzy będą mnie czuć, którzy będą potrzebowali zmian i będą chcieli się inspirować. Ja nikogo na instagramie nie trzymam, ale absolutnie będę sobą i będę trzymała się swoich zasad. – skwitowała

Niedawno znów pochwaliła się odważnym zdjęciem. Niemal zupełnie naga, wylegiwała się w pomiętej pościeli w promieniach słońca, udając, że przysnęła. Zdjęcie było przepiękne, choć niewątpliwie bardzo erotyczne. Zostało jednak przyjęte przez fanów z ogromnym entuzjazmem. Trudno się dziwić, bo Maja jest przepiękną kobietą o niesamowitych kształtach.

Podoba wam się jej zdjęcie?

Zobacz: Maja Sablewska i Victoria Beckham spotkały się na salonach! Gwiazda TVN-u zakasowała Posh Spice swoją stylizacją!

Zobacz: Polska Angelina przeszła metamorfozę! Maja Sablewska zmieniła wyzywającą celebrytkę w prawdziwą damę dworu! [WIDEO]

Zobacz: Spektakularna wpadka Mai Sablewskiej! Paparazzi podziwiali jej bielizne w całej okazałości!


Czy Maja Sablewska ma dobry modowy gust?

×