Szukaj

Maja Sablewska wystrzeliła prawdziwą erotyczną rakietę! Wyuzdanej sesji mogłaby jej pozazdrościć nawet Doda!

Maja Sablewska nago

Erotyczna sesja Mai Sablewskiej

Maja Sablewska w ostatnim czasie znana jest nie tylko z tego, że pomaga Polkom zmienić swoje życie. Od kilku tygodni na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia, które do grzecznych nie należą. Co na to jej fani?

Maja Sablewska z pewnością potrafi zaakceptować siebie. Do tego stopnia, że nie boi się zrzucić ciuchów i pozować do odważnych zdjęć. Na najnowszych fotkach ubrana jest jedynie w sexy pończochy i krótkie majtki oraz tatuaże, delikatnie okryta pościelą, kusząco zasłaniając piersi, wyznała:

Akceptacja jest najlepszym lekiem na strach. Nie wolno się bać.

Nie da się ukryć, że to jedno z kolejnych zdjęć utrzymane w klimatach czerni i bieli, które pojawiło się na jej profilu. Nie wszystkim to się jednak podoba:

  • Akceptacja to jedno…- bardzo ważna rzecz.. Ale puszczanie głównie półnagich zdjęć świadczy bardziej o tym ze ktoś tu bardzo pragnie akceptacji i podziwu z zewnątrz..

  • Już któreś zdjęcie tego samego typu…nic oryginalnego;) może coś bardziej subtelniejszego wtedy z pewnością wszyscy się zdziwią i będzie wow

Sablewska może jednak liczyć na wiernych obserwatorów, którym te zdjęcia przypadły do gustu:

  • Czemu hejtujecie Maje? Ona tylko pokazuje jakie ma poglądy i że nie wstydzi się siebie i popieram takie zdjęcia, bo to jej kwestia a nie innych ludzi.

  • Akceptacja przychodzi z wiekiem.To świadoma kobiecość.Nie przejmuj się hejterami Byli i będą.Zawsze bądź sobą i podążaj swoją ścieżką.A inni niech tylko oglądają…

  • Jesteś Cudowna robisz cudowne rzeczy i jesteś wspaniałym człowiekiem. Twoje piękno jest na zewnątrz i w środku

  • Oj prawda. Jednak do akceptacji trzeba dojrzeć. Kobieta potrafi. Seksownie♥

  • Mnie tam nie przeszkadzają takie foty piękne kobiece tatuaże i cialo można oglądać

A Wam jak się podobają?

Maja Sablewska podniecona erotyczną fotką Kate Rozz: „Jak milion dolarów”. Chwilę później sama dodała podobną

Maja Sablewska kusi nagim ciałem ze swojego łóżka! Jest w pełnej ekstazie! Tylko ona ma takie fantazje! Internet oszalał!

Maja Sablewska i Michał Szpak spotkali się po latach twarzą w twarz. Znamy kulisy rozmowy [WIDEO]


Podobają Ci się tatuaże Mai Sablewskiej?

×