Relacje z wyborów, które emitują wszystkie stacje w Polsce, oglądają miliony Polaków z Mają Sablewską na czele. Stylistka pochwaliła się na Instagramie, jak spędza niedzielny wieczór wyborczy.
Maja Sablewska z butelką whisky na Instagramie
Na czarno-białym zdjęciu Maja Sablewska leży na łóżku trzymając butelkę z/po whisky. Z opisu wynika jednak, że gwiazda popija nie tyle wysokoprocentowy alkohol, co "świeżo wyciśnięty soczek z kukurydzy".
Myślicie, że Maja oblewała zwycięstwo Andrzeja Dudy, czy raczej opłakiwała przegraną innego kandydata na prezydenta? Ciekawe na kogo oddała swój głos...