Szukaj

Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

Zdjęcie (1) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[1/8] Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki pogodzili się?

Zdjęcie (2) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[2/8] X Factor, pierwsza edycja

Zdjęcie (3) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[3/8] X Factor, pierwsza edycja

Zdjęcie (4) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[4/8] X Factor, pierwsza edycja

Zdjęcie (5) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[5/8] Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska w X-Factor

Zdjęcie (6) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[6/8] Konflikt Kuby Wojewódzkiego i Mai Sablewskiej

Zdjęcie (7) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[7/8] Maja Sablewska odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu

Zdjęcie (8) Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!

[8/8] Kuba Wojewódzki w konflikcie z Mają Sablewską Fot. Facebook

×