Maja Rutkowski ma taką samą fryzurę jak jej mąż. Uczesanie „na Krzysztofa” rozbawiło internautów do łez. „Cyrk” 

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski w drugi dzień świąt wielkanocnych rozbawiła internautów do łez. Pokazała się we fryzurze na Krzysztofa. Kreatywnie i z dystansem.

Krzysztof i Maja Rutkowscy poznali się ponad dziesięć lat temu i od tamtej pory są jeną z najbardziej malowniczych par w polskim show-biznesie. W 2019 roku wzięli ślub cywilny. Odbyło się huczne wesele, którego świadkami było ponad 200 osób. Panna młoda kilkukrotnie się przebierała. Za każdym razem wybierała spektakularną kreację. Nie brakowało atrakcji dla zaproszonych gości. Jedną z nich był występ detektywa, który chwycił za mikrofon i zaśpiewał dla swojej żony wielki przebój – wideo tutaj.

Małżonkowie deklarują, że chcieliby jeszcze raz wziąć ślub. Planują stanąć przed ołtarzem, co nie jest jednak takie proste. Najsłynniejszy polski detektyw już raz składał przysięgę w kościele. W 1998 roku poślubił Annę, z którą rozwiódł się w 2004 roku. Obecnie Rutkowski walczy o unieważnienie sakramentu.

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o kryzysie w ich związku, ale para udowadnia, że między nimi wszystko dobrze się układa. Zamieszkali w pięknym domu, zmienili sposób odżywiania na znacznie zdrowszy i kontynuują karierę, wspierając się na każdym kroku. Na plotki o rozpadzie małżeństwa zareagowali natychmiast.

To jakaś bzdura, głupota. Maja i ja tworzymy piękną miłość, dbamy o to, żeby między nami wszystko układało się tak, jak należy. Ludzie, którzy rozsiewają takie plotki, robią to tylko w jednym celu: żeby ukłuć serca Krzysztofa i Mai.

Krzysztof zapewnił, że już tyle przeszli, że nic nie jest w stanie zepsuć ich relacji:

Przeszliśmy najgorszą szkołę życia, ciężki poligon życiowy, jeżeli chodzi o narażenie związku na upadek. Jeśli go przetrwaliśmy, już nic nie jest nam straszne.

Wielkanoc u Rutkowskich, mimo obostrzeń i wielu ograniczeń, wnioskując po postach zamieszczonych w social mediach, jest bardzo udana. Zobaczcie, jaką Maja sobie sprawiła fryzurę.

Maja Rutkowski we fryzurze na Krzysztofa

Rutkowscy postanowili dołączyć do gwiazd, które złożyły fanom życzenia na Instagramie. W dugi dzień świąt Maja opublikowała post, w którym życzyła wszelkiej pomyślności, a przy okazji rozbawiła internautów.

Na zdjęciu pozuje w rzeżusze na głowie, która do złudzenia przypomina słynną fryzurę jej męża. Takie uczesanie wygląda bardzo zabawnie. Para udowodniła także, że ma do siebie spory dystans i niezłe poczucie humoru.

Kochani mam nadzieje, że obficie podlewaliście swoje rzeżuchy, dziś także nie będziecie żałować wody i Wasze Święta będziecie mogli zaliczyć do jak najbardziej udanych tak jak My. Mokrego i Wesołego Dyngusa. Niech Wam się wiedzie

Pełen humory post rozbawił fanów pary.

  • Jesteście super,najważniejsze poczucie humoru.
  • Nie no… Zdjęcie najlepsze ever, pomysł na 6. Super. Pozdrawiam.
  • Cyrk.
  • To się nazywa mieć dystans 😉 ale jesteście fajni.
  • Lany poniedziałek, to i owo trzeba podlać.
  • Brawo za poczucie humoru.

Jak wam się podoba Maja z czuprynką?


Maja Rutkowski z rzeżuchą na głowie

Maja Rutkowski z rzeżuchą na głowie

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - 7. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Komentarze

  • Viki pisze:

    Czemu ta żona nie powie mu że on ma fryzurę fatalną,czasem lepiej być niższym od żony A normalnym niż pajacykowatym, szkoda chłopa..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×