Maja Rutkowski chwali się zdjęciami małego Krzysztofa Juniora. Wygląda, jak…No właśnie, to niesamowite!

Maja Rutkowski pokazała zdjęcia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Widać podobieństwo do słynnego taty, mimo, że chłopiec jest jeszcze mały. Maluch ma też swoje konto na Instagramie. Zobaczcie.

Maja Rutkowski jest bardzo dumną mamą małego Krzysztofa Juniora. Chętnie chwali się zdjęciami z nim na swoim Instagramie. Okazuje się jednak, że przedszkolak ma też swój profil.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już po ślubie! Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

Maja Rutkowski – prywatne zdjęcia z synem i mężem

Maja Rutkowski na swoim Instastory pokazała zdjęcia sprzed lat. Widać na nich całą rodzinę – nie tylko ją, ale również Krzysztofa Rutkowskiego oraz Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Mały chłopiec ma na nich około dwóch lat. Jest bardzo podobny do swojego ojca, to zadziwiające – jak skóra zdjęta z detektywa. Wiadomo, że z biegiem lat, jak będzie dorastał, to jeszcze może się zmienić, ale póki co, jest nieodrodnym synem swojego ojca.

Zobacz: Maja Plich-Rutkowski pokazała prywatne zdjęcia z wesela! Przepych aż bije po oczach

Krzysztof Rutkowski z rodziną

Mały Krzyś Junior z rodzicami – zdjęcie sprzed lat

Krzysztof Junior ma konto na Instagramie?

Tymczasem okazuje się, że mały chłopiec ma swoje własne konto na Instagramie.  Jest ono niestety zamknięte dla obserwujących, i raczej nie sam maluch je prowadzi, wpisy świadczą raczej o tym, że robi to jego matka Maja Rutkowski.

To raczej nietypowe, kiedy matka reprezentuje soje dziecko w komunikacji z widzami, udając, że to ono samo zajmuje się kontem na Instagramie. Wpisy są bardzo dorosłe. Zdecydowanie, nawet mały geniusz, nie dałby rady redagować takich tekstów.

Ciekawe, czy jak Krzysztof Junior dorośnie, to będzie zadowolony z tego jak teraz Maja chce prowadzić jego przyszłą karierę. Dodajmy, że 6-latek za moment pójdzie do szkoły podstawowej i prędzej czy później koledzy z klasy dowiedzą się, że jego mama prowadzi mu profil na Instagramie, może nie być z tego zadowolony.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze filmu męża „Ukryta gra”, na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni


Krzysztof Rutkowski Junior - konto na Instagramie

Krzysztof Rutkowski Junior - konto na Instagramie

Krzysztof Rutkowski z ciężarną żoną

Krzysztof Rutkowski z ciężarną żoną

Krzysztof Rutkowski z żoną Mają i synem

Krzysztof Rutkowski z żoną Mają i synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×