Maja Rutkowski eksponuje talię osy w skąpym bikini. Pokazała swój największy kompleks. Odważnie!

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski przeszła spektakularną metamorfozę. Żona Krzysztofa Rutkowskiego zrzuciła sporo zbędnych kilogramów. Pokazała fanom swój największy kompleks.

Maja Rutkowski zdobyła popularność dzięki związkowi z najpopularniejszym detektywem w kraju, czyli Krzysztofem Rutkowskim. Zakochani poznali się dekadę temu w czasie wspólnej pracy. Szybko trafiła ich strzała amora. Postanowili powiększyć rodzinę, a na świecie pojawił się ich syn, Krzysztof junior. Po kilku latach zdecydowali się sformalizować związek. Mają już za sobą ceremonię cywilną, która odbyła się pod okiem kamer w luksusowym Pałacu w Rozalinie.

Małżonkowie zajmują się nie tylko rozwiązywaniem kryminalnych zagadek, ale dzięki swojej popularności stali się celebrytami. Detektyw już niedługo wystąpi w Tańcu z Gwiazdami, a jego żona jakiś czas temu również postanowiła trenować. Nie wybrała jednak tańca, a siłownię i zrzuciła sporo zbędnych kilogramów. Teraz chwali się mocno odchudzoną sylwetką.

Maja Rutkowski pokazuje odchudzoną sylwetkę w bikini

Żona Krzysztofa Rutkowskiego kilka miesięcy temu postanowiła ostro wziąć się za siebie. Maja rozpoczęła walkę z dodatkowymi kilogramami. Zaczęła oczywiście od specjalnej diety, która pomogła rozprawić się z nadmiarem ciała.

Jestem na diecie redukcyjnej 1500 kalorii. Jem pięć, sześć posiłków dziennie. Do tego ćwiczę cztery razy w tygodniu pod okiem profesjonalisty – zdradziła Maja.

Nie odpuszcza też ćwiczeń z trenerem personalnym, który wyciska z niej siódme poty. Celebrytka na bieżąco chwali się na Instagramie kolejnymi zdjęciami, na których można zobaczyć, jak bardzo zmieniła się jej sylwetka. W odważnych publikacjach pokazała się przed i już po metamorfozie. Zdradziła też, co było jednym z jej największych kompleksów. Okazuje się, że wstydziła się obwisłych ramion, które nazwała „pelikanami”.

Dwa pierwsze zdjęcia od trzeciego dzieli 5 miesięcy treningów poza brzuchem, najbardziej cieszy mnie brak tzw. pelikanów, ponieważ zawsze jeśli nawet byłam szczupła skóra w tym miejscu była wiotka i po prostu wisiała.

Żona detektywa nie ma zamiaru na tym poprzestać i planuje już kolejne zmiany. W najbliższym czasie chce zająć się swoimi pośladkami.

To dopiero początek rzeźbienia mojego ciała, gdyż ćwiczenia dają mi takie szczęście i spełnienie, iż sama jestem w szoku. W styczniu przód nie wyglądał tak jeszcze źle jak tył, ale jak zrobię brazylijskie pośladki oczywiście naturalnie ćwiczeniami to pokaże Wam różnice, bo już teraz jest wielka przepaść.

Trzeba przyznać, że jej przemiana jest naprawdę imponująca. Zdjęcia w naszej galerii.


Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×