Szukaj

Maja Rutkowski oddała się w ręce fryzjera za granicą. To, co zrobił na jej głowie poraża. Nie poznaliśmy jej

Maja Rutkowski - nowa fryzura

Maja Rutkowski - nowa fryzura

Maja Rutkowski zaskoczyła nową, wakacyjną fryzurą. Zdradziła, że póki co czuje dyskomfort i ma wrażenie, że pocierpi. Za to jak ona wygląda! Nie poznaliśmy jej. Prawdziwa królowa Jamajki.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski tworzą bardzo malowniczą, czasem kontrowersyjną nawet parę. Nie tak dawno media rozpisywały się na temat ich spektakularnego ślubu i wielu sukien panny młodej. Ich codzienność możemy śledzić w social mediach. To tam małżonkowie chwalą się nowymi projektami, zdrowym stylem życia, jaki prowadzą, ćwiczeniami, domem, w którym zamieszkali, a który robi spore wrażenie, a także sukcesami zawodowymi. W zasadzie nie mają przed fanami tajemnic.

Właśnie przebywają na wakacjach w Grecji, a Maja pochwaliła się nową, wakacyjną fryzurą.

Jak wygląda Maja Rutkowski w nowej fryzurze?

Maja Rutkowski nie ma oporów z eksperymentowaniem z fryzurą. Na swojej głowie miała już chyba wszystkie kolory i długości. Jest piękna kobieta, więc w zasadzie wszystko, co wymyśli, pasuje jej. Obecnie celebrytka ze swoimi najbliższymi przebywa w Grecji. To tam zdecydowała się poszaleć z uczesaniem.

Żona detektywa postawiła na wakacyjne warkocze, zaplecione z kolorowymi włosami. Postawiła na róż i fiolet. W kunsztownym uczesani zaprezentowała się swoim fanom. Przy okazji zapytała o kilka spraw dotyczących jej nowego wyglądu.

Siedziałam, myślałam i oto efekt.
Jestem ciekawa jak Wam się podoba.
Jak szaleć to na kolorowo.
Jak człowiek stały w uczuciach to coś trzeba zmieniać w życiu.
Gratis skóra twarzy naciagnieta maksymalnie i zmarszczek nie ma, ale coś czuję, że trochę pocierpię.
Miał ktoś z Was takie warkoczyki ?
Jeśli tak to długo odczuwalny jest dyskomfort.
Ach te kobiety.

Czy podoba się fanom w nowej odsłonie? Oczywiście. Są zachwyceni, piszą, że jej we wszystkim do twarzy. Pocieszają, że uczucie dyskomfortu towarzyszące mocnym splotom nie potrwa długo i ostrzegają przed ewentualnymi efektami ubocznymi kolorowych warkoczy.

A wam jak się podoba Maja? Trzeba przyznać, że wygląda jak prawdziwa królowa rodem z Jamajki. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy.


Maja Rutkowski - nowa fryzura

Maja Rutkowski - nowa fryzura

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Krzysztof Rutkowski i Maja na lotnisku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×