Szukaj

Maja Plich-Rutkowski pokazała prywatne zdjęcia z wesela! Przepych aż bije po oczach

Maja Plich, już teraz Rutkowski, dawkuje nam informacje związane ze swoim ślubem. Teraz wrzuciła na Instagram zdjęcia z wesela. Zobaczcie, jak bawili się goście.

Maja Plich zdjęcia z wesela

Maja Plich, 17 sierpnia, w minioną sobotę, poślubiła swojego wieloletniego partnera, Krzysztofa Rutkowskiego. Para pobrała się dwa lata po szeroko komentowanych zaręczynach w programie Polsatu. Na ceremonii pojawili się najbliżsi, rodzina i przyjaciele, o których bezpieczeństwo zadbali panowie w kominiarkach z Rutkowski Patrol. Na przyjęciu w Rozalinie bawiło się około 200 osób!

Zobacz: Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!

Maja Plich-Rutkowski pokazała zdjęcia ze wesela

Podczas ceremonii Maja Plich przebierała się aż pięć razy. Panna młoda zafundowała gościom rewię mody w najlepszym wydaniu. Jej kreacje były połączeniem wszystkich najlepszych trendów ślubnych ostatnich miesięcy. Po wszystkim Maja napisała na swoim profilu w social mediach:

Ślub i przyjęcie moich marzeń z mężczyzną mojego życia!

Zobacz: Tak wyglądały kolejne suknie ślubne Mai Plich! Mamy nagranie romantycznego tańca młodej pary! [WIDEO]

Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Wygląda na to, że wszystko przebiegło tak, jak sobie panna moda wymarzyła. Obyło się bez niespodzianek, a goście bawili się wyśmienicie, podziwiając m.in. 5 kreacji celebrytki, pierwszy taniec pary, czy też wykonanie przez Krzysztofa Rutkowskiego piosenki Jesteś Aniołem, specjalnie dla świeżo poślubionej Mai. Na zdjęciach opublikowanych przez Maję Plich-Rutkowski widać, że para nie oszczędzała na przyjęciu. Było bardzo luksusowo. Zdjęcia z imprezy w naszej galerii.

Jak wyglądał ślub Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego?

Ceremonia odbyła się pod gołym niebem, w bajkowej scenerii. Wszędzie było mnóstwo kwiatów, a państwo młodzi składając sobie przysięgę stali otoczeni skrzydłami motyla. Podczas ślubu nie zabrakło momentów pełnych wzruszeń. Jedną z najbardziej uroczych chwil, tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej, był nałożenie sobie obrączek, które podał syn pary, Krzysztof Junior. Małżonkowie przygotowali dla gości wykwintne menu i wiele atrakcji. Na stołach pojawiły się takie smakołyki, jak foie gras z kruszonką migdałową i kremem koniakowym.

Zobacz: Najlepsze nagranie z wesela Krzysztofa Rutkowskiego krąży po internecie! Detektyw zaśpiewał dla żony wielki przebój! [WIDEO]


Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Maja Pilch pokazała zdjęcia z wesela

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×