Szukaj

Tak wyglądały kolejne suknie ślubne Mai Plich! Mamy nagranie romantycznego tańca młodej pary! [WIDEO]

Kolejne suknie ślubne Mai Plich-Rutkowski robią tak samo duże wrażenie, jak pierwsza! Do sieci trafił film z romantycznego tańca młodej pary. Jak oni się kochają!
Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

17 sierpnia Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub. Para pobrała się w Rozalinie koło Warszawy. W tym szczególnym dniu towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele i rodzina, którzy uczestniczyli także w przyjęciu weselnym. O bezpieczeństwo i porządek pary młodej oraz zaproszonych gości zadbali panowie w kominiarkach z Rutkowski Patrol.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już po ślubie! Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

Już jakiś czas temu Super Express ujawnił, że Maja Plich w trakcie wesela zaprezentuje się w czterech kreacjach. Na razie możemy zobaczyć, jak wyglądały druga i trzecia. Zagadką pozostaje zatem ostatnia, prawdopodobnie panna młoda włoży ją na poprawiny.

Podczas wesela, żona słynnego detektywa wystąpiła m.in. w sukni z koronkową górą i efektownym wycięciem na plecach. Dół kreacji był prosty, dzięki czemu Maja swobodnie mogła tańczyć wraz ze swoim ukochanym. Również Krzysztof Rutkowski zdecydował się na zmianę stroju. Pan młody zaprezentował się w białej marynarce i granatowych spodniach. W takich strojach zaprezentowali romantyczny układ do przeboju Celine Dion.

Trzecia suknia Mai wyróżniała się cekinową, srebrną górą z krótkim rękawkiem i białą spódnicą składającą się z kilku warstw przezroczystego materiału. W takiej odsłonie Plich wystąpiła po północy.

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla żony na weselu

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla żony na weselu

Główna suknia ślubna Mai Plich-Rutkowski była o wiele bardziej spektakularna. Zdobiły ją falbany, efektowne wycięcie i odsłonięte ramiona.

Jak wam się podobają kolejne dwie suknie żony Rutkowskiego? Zobaczcie też, jak wyglądały winietki ślubne z nazwiskami gości, które postawiono na stołach. Trzeba przyznać, że para zadbała o każdy, najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu całość musiała robić piorunujące wrażenie.

Zobacz: Ślub Krzysztofa Rutkowskiego już w sobotę! Wyciekła treść zaproszenia, a w nim prośba o konkretny prezent! Co zażyczyła sobie młoda para?


Maja Plich-Rutkowski w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich-Rutkowski w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich-Rutkowski w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich-Rutkowski w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich w drugiej sukni ślubnej

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×