Maja Plich jest w ciąży! Ukochana Krzysztofa Rutkowskiego pokazała ciążowy brzuszek

Maja Plich jest w ciąży

Maja Plich jest w ciąży

Maja Plich jest w ciąży. Po sekretnym ślubie z Krzysztofem Rutkowskim, o którym poinformowała na początku stycznia, gwiazda pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka i ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Kiedy termin porodu?

Wygląda na to, że Maja PlichKrzysztof Rutkowski szykują dla swoich fanów kolejne niespodzianki. Afera medialna, która rozpętała się po tym, jak Wodzianka oskarżyła Rutkowskiego o porzucenie jej po ognistym romansie ucichła – fani dostali bowiem inne powody do bycia podekscytowanymi. Maja i Rutkowski pochwalili się bowiem sekretnym ślubem na początku stycznia. Pojawiło się nawet romantyczne zdjęcie, a fani nie szczędzili komplementów i gratulacji. Okazuje się jednak, że to nie koniec doskonałych nowin.

Jeśli wierzyć w zdjęcia z Instagrama Mai, para spodziewa się dziecka! Maja Plich jest w ciąży, a żeby to uczcić pokazała piękne zdjęcie ogromnego ciążowego brzuszka, na którym uwieczniono również twarz ukochanego męża gwiazdy:

Przed nami tylko same wspaniałe chwile – napisała poruszona

Para wychowuje już synka, 5-letniego Krzysztofa Juniora, a jego brat lub siostra przyjdzie na świat w czerwcu. Maja już wcześniej sygnalizowała, że spodziewa się dziecka, ale wtedy jej komentarz na temat ciąży szybko zniknął z social mediów po odpowiedzi Dominiki Zasiewskiej.

Pozostaje tylko pogratulować?

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!

WOJNA! Maja Plich wreszcie odpowiedziała na plotki o romansie Rutkowskiego i Wodzianki!

Maja Plich pręży ciało w wannie! Jej seksowne zdjęcie rozgrzało Internet, ale nie wszyscy byli zachwyceni


Maja Plich jest w ciąży

Maja Plich jest w ciąży

Maja Plich pozuje w wannie

Maja Plich pozuje w wannie

Maja Plich w sukni ślubnej

Maja Plich w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×