Maja Plich zamieściła poruszający wpis i zdjęcie z matką Krzysztofa Rutkowskiego ze szpitala: „Łzy mi lecą ciurkiem”. Co się dzieje?

Maja Plich usuwa tatuaż

Maja Plich usuwa tatuaż

Maja Plich opublikowała poruszający wpis na temat matki Krzysztofa Rutkowskiego, która trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Słowa żony detektywa rozrywają serce, podobnie jak zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Maja Plich ma za sobą piękny miesiąc. W sierpniu powiedziała „tak” swojemu wieloletniemu partnerowi, Krzysztofowi Rutkowskiemu. Para pobrała się w bajkowym anturażu, w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny. Panna młoda zaprezentowała się w aż pięciu zjawiskowych sukniach. Nie obyło się bez drogich prezentów od gości i zabawy do białego rana. Po ceremonii zakochani wylecieli w podróż poślubną do Grecji. Teraz zebrały się nad nimi czarne chmury. Mama słynnego detektywa walczy o życie.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już po ślubie! Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

Co się dzieje z mamą Krzysztofa Rutkowskiego?

Maja Plich na Instagramie opublikowała zdjęcie z teściową, która ostatnie dni spędza w szpitalu. Kobieta pokazała splecione dłonie. Do poruszającej fotografii dołączyła wpis, w którym poinformowała swoich fanów o tym, jak wyglądają ostatnie dni w życiu jej i jej najbliższych. Przy okazji zwróciła uwagę na bliską relację łączącą ją z matką Krzysztofa.

Czy można pokochać mamę swojego partnera ?
Można i to bardzo mocno !!!
Dla mnie jest mamą od wielu lat, a ja dla niej córką.
Każda moja koleżanka, która słyszała nasze rozmowy była zawsze pod wielkim wrażeniem jej życzliwości, elastyczności i wielkiej miłości do nas i choć mama jest już po 80-tce zawsze i o każdej porze dnia i nocy rozmawiałyśmy na każdy temat jak równolatki.
Kiedy odzyskała przytomność przepraszała mnie, że zrobiła nam problem tak krótko po ślubie-taki to kochany człowiek.

Maja Plich wspiera matkę Krzysztofa Rutkowskiego

Maja Plich wspiera matkę Krzysztofa Rutkowskiego

Żona Krzysztofa Rutkowskiego jest tak bardzo zżyta z jego matką, że z trudem powstrzymuje łzy, towarzysząc kobiecie w trudnych dla niej chwilach:

Teraz w szpitalnej stołówce łzy mi lecą ciurkiem nad krupnikiem, bo na samą myśl, że kiedyś miałoby jej zabraknąć przeszywa mnie na wylot od środka.
Od tygodnia serce mi pęka, a wierze Mamuś, że jeszcze setki godzin rozmów przed Nami.

Mamy nadzieję, że dramat w życiu gwiazd będzie miał szybki i pozytywny finał. Życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Najlepsze nagranie z wesela Krzysztofa Rutkowskiego krąży po internecie! Detektyw zaśpiewał dla żony wielki przebój! [WIDEO]


Seweryn - Rolnik szuka żony 6

Seweryn - Rolnik szuka żony 6

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski gośćmi Dzień Dobry TVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski gośćmi Dzień Dobry TVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×