Szukaj

Maja Plich opublikowała oficjalne ślubne zdjęcie! Dopiero teraz widać, jak piękną miała suknię

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w minioną sobotę. Para opublikowała pierwsze oficjalne ślubne zdjęcie, na którym możemy w pełni zobaczyć suknię ślubną panny młodej. Zobacz, jak się prezentowała.
Maja Plich, Krzysztof Rutkowski ślub

Maja Plich, Krzysztof Rutkowski ślub

17 sierpnia Maja Plich poślubiła swojego wieloletniego partnera, Krzysztofa Rutkowskiego. Para pobrała się dwa lata po szeroko komentowanych zaręczynach w programie Polsatu. Na ceremonii pojawili się najbliżsi, rodzina i przyjaciele, o których bezpieczeństwo zadbali panowie w kominiarkach z Rutkowski Patrol.

Zobacz: Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!

Podczas ceremonii Maja Plich przebierała się aż pięć razy. Panna młoda zafundowała gościom rewię mody w najlepszym wydaniu. Jej kreacje były połączeniem wszystkich najlepszych trendów ślubnych ostatnich miesięcy. Największym szałem okazała się jednak pierwsza, główna suknia ślubna, którą zdobiły liczne falbany i efektowny dekolt. Dotychczas mogliśmy podziwiać ją jedynie na zdjęciach paparazzi. Aż do teraz.

Zobacz: Tak wyglądały kolejne suknie ślubne Mai Plich! Mamy nagranie romantycznego tańca młodej pary! [WIDEO]

Ślubny portret Krzysztofa Rutkowskiego z żoną

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski opublikowali oficjalny ślubny portret. Małżonkowie zapozowali do zdjęcia tuż po zakończeniu ceremonii, na tle imponujących, kwiatowych dekoracji i ogromnych motylich skrzydeł, które ustawiono w centralnym punkcie, w którym para składała sobie przysięgę małżeńską.

Mąż i żona – napisała Maja, która po ślubie przyjęła nazwisko męża w męskiej formie „Rutkowski”.

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski – śluby portret

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski – śluby portret

Przy okazji żona Rutkowskiego ujawniła pełną listę marek, z którymi pracowała przy ślubnej stylizacji. I tak oto wiemy, że jej suknię stworzyła Mia Lavi, zaś biżuteria uzupełniająca look pochodzi z kolekcji marki Aren Art.

Zobacz: Najlepsze nagranie z wesela Krzysztofa Rutkowskiego krąży po internecie! Detektyw zaśpiewał dla żony wielki przebój! [WIDEO]

Pod ślubnym zdjęciem Mai Plich pojawiło się mnóstwo serdecznych komentarzy. Wielu internautów nie może wyjść z podziwu nad suknią panny młodej:

  • Suknia cudo.
  • Najpiękniejsza Panna Młoda Ever!!!
  • Pięknie wyglądałaś Maju… Mąż powinien być dumny.
  • Piękna suknia pani Maju, a z drugiej strony szkoda, że tych boskich nóg nie widać.

Młodej parze jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.


Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×