Szukaj

Maja Ostaszewska ma blond włosy. Zaskakująca metamorfoza gwiazdy

Maja Ostaszewska ma nowy kolor włosów

Maja Ostaszewska ma nowy kolor włosów

Maja Ostaszewska zmieniła kolor włosów. Na zdjęciu trudno ją rozpoznać. Jak wygląda w blond lokach?

 

Maja Ostaszewska to znana w Polsce aktorka filmowa i teatralna. Jej kreacje wielu uważa za wybitne. Na swoim koncie ma zarówno TeleKamery jak i Wiktory. Karierę zaczęła  jako 20-latka u Spielberga w Liście Schindlera. Widzowie pokochali ją za role komediowe m.in. Żabcię w Przepisie na życie. Nie straszne jej żadne wyzwanie zawodowe.

Prywatnie przez dwa lata związana była z reżyserem Łukaszem Barczykiem. Obecnie tworzy związek z operatorem filmowym i scenarzystą – Michałem Englertem. Maja dwoje dzieci: 13-letniego syna Franciszka oraz córkę, 11 -letnią Janinę.

Zdążyłam się wyszaleć, doświadczyłam późnego, dojrzałego macierzyństwa, bo syna urodziłam, jak miałam 34 lata, a córeczkę, jak miałam trzydzieści sześć – mówiła w wywiadzie.

Jest buddystką, wegetarianką i feministką. Ma bardzo wyraziste poglądy. Nie boi się ich manifestować, mimo że zdarza się jej oberwać za twarde stanie przy swoim zdaniu. Twierdzi jednak, że nie ma wyjścia. Według niej neutralność jest obojętnością. Jest też zaangażowaną miłośniczką zwierząt. Przy okazji Światowego Dnia Zwierząt opublikowała post w całkiem nowej fryzurze.

Maja Ostaszewska ma nowy kolor włosów

Ostaszewska na potrzeby roli już niejednokrotnie zmieniała fryzurę. Nie ma chyba wydania, w którym jej nie mogliśmy oglądać. Tym razem jednak to jej naturalne kosmyki. Być może blond na jej włosach to efekt działania słońca, ale jeszcze tak jasnych pasm nie miała. Do tego uczesane włosem loki, a Maja jest nie do poznania.

Nową fryzurę obserwujemy przy okazji postu o prawach zwierząt z okazji ich dnia. Aktorka jak zwykle otwarcie manifestuje swoje spojrzenie na problem.

Dziś Światowy Dzień Zwierząt
Razem z Fumą adoptowaną ze schroniska, która od kilku lat jest częścią naszej rodziny, życzymy wszystkim zwierzętom, żeby świat był dla nich przyjaźniejszy. Co ja piszę…świat? Nie świat- Człowiek. Bo to my gotujemy im piekło na ziemi. I od nas zależy czy ich los będzie lepszy. Każdy indywidualny gest jest na wagę złota, ma ogromne znaczenie. Pomyślcie o tym tego dnia (…) – napisała.

View this post on Instagram

Dziś Światowy Dzień Zwierząt💚 Razem z Fumą adoptowaną ze schroniska, która od kilku lat jest częścią naszej rodziny, życzymy wszystkim zwierzętom, żeby świat był dla nich przyjaźniejszy. Co ja piszę…świat? Nie świat- Człowiek. Bo to my gotujemy im piekło na ziemi. I od nas zależy czy ich los będzie lepszy. Każdy indywidualny gest jest na wagę złota, ma ogromne znaczenie. Pomyślcie o tym tego dnia. Ograniczenie, lub rezygnacja z jedzenia mięsa jest najlepszym co możemy zrobić. Dla zwierząt i dla klimatu, czyli dla nas samych. Nie musimy nosić futer i futrzanych obszyć przy kołnierzach, nie musimy oglądać występów cyrkowych ze zwierzętami, trzymać psów na łańcuchach. Przymykać oczu na znęcanie się nad naszymi „braćmi mniejszymi”. Czekam na całkowite przyjęcie nowelizacji ustawy dotyczącej praw zwierząt, czekam na decyzje Europarlamentu i rozpatrzenie ponad miliona podpisów Europejczyków przeciwko chowowi klatkowemu. Światowy Dzień Zwierząt ustanowiony został we Florencji w 1931, a w Polsce przyjęty w 2006 aby przypominać, że zwierzę nie jest rzeczą- ale żywą istotą, która myśli i czuje ❤️ #światowydzieńzwierząt #zwierzęta #zwierzeniejestrzeczą #5dlazwierząt #niekupujadoptuj #cyrkbezzwierząt #nocages #nofur #mercyforanimals #animalsrights

A post shared by Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official) on

Fani jak zwykle są pod wrażeniem jej postu. Kilkoro z nich zauważyło zmianę koloru włosów i piszą, że jest w nim aktorce niezwykle do twarzy.


Maja Ostaszewska w blond włosach

Maja Ostaszewska w blond włosach

Maja Ostaszewska - Dzień Chłopaka 2020

Maja Ostaszewska - Dzień Chłopaka 2020

Maja Ostaszewska – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

"Sniegu Juz Nigdy Nie Bedzie" (Never Gonna Snow Again) Red Carpet - 77th Venice film festival Pictured: Maja Ostaszewska World Rights,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×