Szukaj

W jej kręgosłupie pękł stalowy pręt, o pomoc apelowały gwiazdy. Dziś Maja Kapłon pokazała się w „DDTVN” i opowiedziała o swoim dramacie

Maja Kapłon

Maja Kapłon

Maja Kapłon w niedzielny poranek gościła w Dzień Dobry TVN. Piosenkarka znana z programu The Voice of Poland wykonała swój nowy utwór Proszę o lek, a także zwróciła się z prośbą o pomoc. 

Maja Kapłon wzięła udział w ósmej edycji The Voice of Poland, w której doszła aż do finału. Niemal w każdym odcinku czarowała fenomenalnym głosem, co chwilami było dla niej niemałym wyzwaniem. Piosenkarka już na początku show wyznała, że ma poważne problemy ze zdrowiem — urodziła się ze skrzywieniem kręgosłupa. Przeszła aż osiemnaście operacji, to jednak nie zatrzymało ją przed tym, by spełniać marzenia o karierze wokalistki.

Niestety sytuacja się nieco skomplikowała. Stalowy pręt, który miał trzymać jej kręgosłup, pękł. Jedynym ratunkiem dla Mai była kosztowna operacja w Nowym Jorku. W zbiórce pieniędzy wspierały ją gwiazdy. Na szczęście wszystko zakończyło się sukcesem. Kapłon poleciała do Stanów Zjednoczonych, gdzie towarzyszyła jej mama.

Zobacz: Kapłon już po pierwszej operacji. Jej mama opublikowała wzruszający filmik z poranka po zabiegu

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN. Zaapelowała o pomoc

Kapłon gościła w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o kulisach operacji. Wyznała, że lekarze wydłużyli jej kręgosłup o 20 centymetrów:

Najdziwniejsze jest to, że wcześniej patrzyłam na ludzi do góry, a teraz jesteśmy tak na równi. Ciężko było się przyzwyczaić przez pierwsze miesiące.

Maja błyskawicznie wróciła do formy. Już trzy godziny po zabiegu postawiła pierwsze kroki. Nadal jednak odczuwa negatywne skutki:

Na co dzień zmagam się z bólami głowy i lędźwi. Przychodzą różne bóle. Lekarz mówi, że do dwóch lat będą się różne rzeczy działy, więc jestem na to gotowa.

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Teraz piosenkarka chce się odwdzięczyć wszystkim, którzy ją wsparli. Z myślą o ludziach dobrego serca nagrała piosenkę Proszę o lek. Cały zysk z tantiem, czyli pieniędzy, które artyści dostają za odtwarzanie muzyki, planuje przeznaczyć na cele charytatywne:

Piosenka opowiadała o mojej nieszczęśliwej miłości, w której byłam naiwna, ale gdzieś tam znalazłam siłę, żeby zadbać o siebie i zobaczyć problem. Rzeczywiście najpierw opowiadała o uwolnieniu się od uczucia, a teraz nabrała nowego znaczenia. Proszę o lek, czyli proszę o pomoc dla innych, ja już silna. Mam nadzieję, że ta piosenka, jak i teledysk, będą dodaniem odwagi ludziom.

Gdy Maja opuściła studio, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Z uśmiechem na twarzy pozowała w przepięknej stylizacji, w której główną rolę odgrywał bordowy płaszcz. Zdjęcia w galerii, a poniżej możecie posłuchać nowej piosenki Kapłon.


Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nie znam Cię ale wyglądasz na dobrego człowieka powodzenia maja

 • Gość Grazyna Slawinska pisze:

  Niewiarygodne jest jak szybko wraca jej energia. Głos, ruch i prezentacja nie pokazują żadnego osłabienia. Pozdrawiam i życzę dalej takiej wspaniałej formy.
  Miałam możliwość poznać w 9anglii Kobietę, która miała dwa sztuczne kręgosłupy prosty i poprzeczny. Urodziła i wychowała dwoje dzieci po czym przyjechała z chłopakiem do pracy i ciężko pracowała fizycznie. Wysłała ją do kraju. Nie widać było zewnętrznie po niej. Ale moja intuicja mi podpowiedział, że coś jest nie tak. Opowiedziała mi o tym. Jej historia życia była bardzo trudna. Warto czasami wytrzymać i powalczyć bo medycyna jest na wysokim poziomie i naprawdę czyni cuda. Pozdrawiam również wytrzymałych a wstrząsy fanów tych mocnych już ludzi powracających do zdrowia

 • D. pisze:

  Dobrze widzieć cię w lepszej formie. Cieszę się, że mogłam ci pomóc chociaż troszeczkę.

 • Gość pisze:

  Maju jesteś wspaniała i bardzo dzielna.
  Dużo zdrowia Maju.

 • Gość pisze:

  Jak milo jest czytać tak pozytywne wiadomości… Zycze wszystkiego co najlepsze😀

 • Aaaaa pisze:

  Mi się wydaje, czy ta piosenka jest poprostu beznadziejna?

 • Cesonia pisze:

  Ciesze sie ze juz wszystko u Ciebie dobrze Maju😘😘

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×