Maja Hyży pokazała ślubne zdjęcie! Fani zasypali ją gratulacjami!

Maja Hyży ślub

Maja Hyży ślub

Maja Hyży poszła w ślady swojego byłego męża Grzegorza Hyżego i drugi raz stanęła na ślubnym kobiercu? Na Instagramie opublikowała wymowne zdjęcie! Pozuje na nim w białym, skromnym kombinezonie!

Maja Hyży dała się poznać szerszej publiczności występując w programie X-Factor. Wokalistka na casting do muzycznego show przyszła ze swoim mężem Grzegorzem. W 2013 roku byli sensacją. Oboje dostali się do odcinków na żywo i wyśpiewali sobie wysokie miejsca. Ona znalazła się tuż za podium, a on przegrał w finale tylko z Klaudią Gawor. I choć wydawało się, że wspólna pasja jeszcze bardziej utwierdzi ich w przekonaniu, że są dla siebie stworzeni, ku zaskoczeniu wszystkich rozwiedli się.

Szybko starali ułożyć sobie życie od nowa. Jemu udało się szybciej. Grzesiek ożenił się w 2015 roku z prezenterką Agnieszką (wtedy) Popielewicz. Obecnie są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. I choć fani wyczekują nowinek na temat ich życia prywatnego, oni rzadko się nim dzielą. Inaczej nieco potoczyły się losy Majki. Kobieta przez długi czas była singielką i zamiast rozwijać się muzycznie, skupiła się na wychowywaniu synów.

Najnowsze wiadomości z jej życia jednak bardzo zadowolą fanów! Gwiazda opublikowała na Instagramie bardzo wymowne zdjęcie, na którym zapozowała w białym kombinezonie. Opis posta jest raczej jednoznaczny:

Zawsze marzyłam, by założyć białą suknię i pójść z moim ukochanym przez życie… – ale biały kombinezon też może być – czytamy.

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od fanów:

  • Ślicznie wyglądałaś!!!Widziałam Was przy kościele. Maju co się tam wydarzyło
  • Jeszcze raz gratulacje!

Choć Maja nie pokazała obrączki, większość jest pewna, że wyszła za mąż! Jeśli faktycznie tak się stało – w co mocno wierzymy – składamy szczere gratulacje!

Zobacz: Maja Hyży “jara się” swoimi nogami! Jest ogień! Już bardziej kusych szortów nie mogła włożyć!

Zobacz: Maja Hyży pokazała co skrywa pomiędzy piersiami! Internauci osłupieli! Nikt nie spodziewał się aż takiej niespodzianki


Maja Hyży w białym kombinezonie

Maja Hyży w białym kombinezonie

Maja Hyży - pokaz mody Marty Banaszek

Maja Hyży - pokaz mody Marty Banaszek

Maja Hyży bez stanika chwali się tatuażami

Maja Hyży bez stanika chwali się tatuażami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×