Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie słowa jego córki chwytają za serce
Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie słowa jego córki chwytają za serce

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie słowa jego córki...

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie...

Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od Klary. Zdjęcie już jest hitem Instagrama
Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od Klary. Zdjęcie już jest hitem Instagrama

Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od Klary. Zdjęcie już...

Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od...

Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w sklepie z luksusową biżuterią! Kupowała urodzinowy prezent dla ukochanej córeczki?
Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w sklepie z luksusową biżuterią! Kupowała urodzinowy prezent dla ukochanej córeczki?

Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w sklepie z luksusową...

Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w...

Dziś wtorek, 21.08.2018

Maja Hyży wytatuowała sobie swojego partnera! I to na połowę pleców! „Masakra! Bazgroły i tyle”

Maja Hyży tatuażMaja Hyży wytatuowała sobie rysunek swoich dzieci

Maja Hyży, która popularność zdobyła występując w X-Factorze i walcząc z byłym mężem o opiekę nad dziećmi, wyrosła na jedną z ulubionych postaci prasy kolorowej. O wiele częściej możemy przeczytać o nowych fryzurach, związkach czy w kontekście jej macierzyństwa, niż o jej muzycznych dokonaniach.

Ostatnio na plecach wokalistki pojawił się odważny tatuaż. Maja zdecydowała się na uwiecznienie na swoim ciele obrazka, który w wieku trzech lat narysowali jej synowie:

Kto z Was odważyłby się wytatuować rysunek swojego dziecka? Przedstawiam Wam dzieło moich dzieci. Gdy mieli 3 latka w ten sposób rysowali siebie i mnie z Batim. Było to dla mnie tak wyjątkowe i wyróżniające się że chciałam to uwiecznić na stałe. Tatuaż przedstawia dwie strony. Jedna jakby rysowana ręką moich dzieci druga jakby rzeczywista. Wszystko w charakterze Watercolor. Jest to dla mnie bardzo ważny i sentymentalny tatuaż a dzieci są przeszczęśliwe że to właśnie Ich rysunek mam na łopatce – napisała.

Część fanów nie ukrywała swojego przerażenia, twierdząc, że ich idolka zdecydowała się na zrobienie dużego tatuażu w tak bardzo widocznym miejscu:

Mam dzieci i ich bazgroły pozostają w szafie w bloku do rysowania a nie na plecach – skomentowała zdjęcie jedna z internautek, której wtórowała druga: Masakra. Bazgroły i tyle. A wystarczyłoby powiesić na lodówce…. przykro mi, ale niestety nie przemawia do mnie, tatuaż powinien być wyróżniającą się ozdobą a nie „czymś” wyróżniającym się… ale to tylko moje zdanie.

Dodajmy, że wspomniany Bati to partner Mai.

Agnieszka Hyży przeżywa chorobę męża. „Widzę te wszystkie szczegóły, o których wiem tylko ja”

Agnieszka Hyży odsłoniła sporo ciała. Pokazała odważne zdjęcie i ujawniła swój wstydliwy sekret: „Dziś nie jest idealnie”

Agnieszka Hyży z Grzegorzem szaleją na rowerach! Seksowny strój gwiazdy Polsatu to prawdziwy ogień!Czy Maja Hyży ma dobry modowy gust?

Komentarzy: 1


Gość | 18 maja 2018, 06:19

To jest piekna kobieta


Dodaj komentarz
×