Maja Hyży jak Małgorzata Rozenek. Pokazała wyprawkę dla córki i walizki. Właśnie trafiła do szpitala

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży ledwo co pochwaliła się nowym partnerem, a już jest spakowana i gotowa na ostatnią prostą przed porodem. Na Instagramie pokazała wyprawkę dla córki. Jak wygląda?

Maja Hyży dała się poznać publiczności, kiedy razem z Grzegorzem Hyżym wystartowali w X Factorze. Artystka dotarła do półfinału, jej mąż otarł o wygraną, ale choć nie zajął pierwszego miejsca, to jego kariera potoczyła się błyskawicznie. Kilka miesięcy później ich małżeństwo się rozpadło.

Grzegorz potwierdził swój związek z Agnieszką Popielewicz, zaś Maja do 2016 roku wiodła życie singielki. Wtedy zaczął się jej związek z Mateuszem Wesołowskim. Jednak pod koniec zeszłego roku zaczęła publikować zdjęcia z innym mężczyzną. Nowa miłość Mai ma na imię Konrad i mieszka na tym samym osiedlu. Przypadkowe spotkanie zaowocowało nie tylko wspólną kawą, ale też wybuchem uczucia.

Powiedzieliśmy do siebie tylko „dzień dobry” i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można – opowiedziała Maja w rozmowie z JastrząbPost.

Maja Hyży pokazała wyprawkę, którą weźmie do szpitala

W kwietniu tego roku Maja Hyży ujawniła, że spodziewa się dziecka. Od tamtej pory często publikuje zdjęcia z coraz większym brzuchem i relacjonuje przebieg ciąży. Pytana jak się przygotowuje do porodu, uspokajała, że nie śpieszy się i nie panikuje, tylko spokojnie szykuje się do narodzin maluszka:

Uważam, że wszystko w swoim czasie i powoli, powoli. Nie nakręcać się, nie stresować niepotrzebnymi tematami. Wszystko po kolei – całą wyprawkę pomału składam sobie na kupkę i na pewno ze wszystkim zdążę – zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Teraz ciąża ma się już ewidentnie ku rozwiązaniu. Maja pokazała w pełni urządzony pokój dla dziecka i dwie eleganckie i spakowane torby obok siebie. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami:

W pełni gotowa na chwilę znikam, ale wracam już nie sama – napisała pod zdjęciem, które opatrzone jest mnóstwem tagów do firm, które widocznie wspierały Maję w przygotowaniach.

 

Hyży nie jest pierwszą gwiazdą, która w tym roku w mediach społecznościowych ogłasza, że lada moment urodzi. Na początku czerwca wyprawką pochwaliła się Małgorzata Rozenek, która pozowała u boku wielkich walizek.

Zobacz także: Zwarta i gotowa Małgorzata Rozenek z czterema wielkimi torbami trafiła do szpitala. To już!


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Maja Hyży - stylizacja dla córki

Maja Hyży - stylizacja dla córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×