Maja Hyży wbiła szpilę Grzegorzowi podczas wywiadu. „Jestem teraz w bardzo komfortowej sytuacji, której NIGDY nie miałam”

Maja Hyży, Grzegorz Hyży

Maja Hyży, Grzegorz Hyży

Maja Hyży o relacji z obecnym partnerem. Tak go wychwaliła, że aż wbiła szpilę Grzegorzowi. To wiele mówi o ich małżeństwie.

Maja Hyży zyskała popularność, występując w programie X-Factor. O główną nagrodę rywalizowała z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym. Para szła łeb w łeb, ale ostatecznie to Maja odpadła z dalszej gry jako pierwsza.

Po programie Maja wydała płytę i kilka singli, które odniosły umiarkowany sukces. Obecnie nad jej wizerunkiem czuwa Marcin Wieczorek, wieloletni współpracownik Edyty Górniak.

Ich efekty współpracy widać gołym okiem. Maja regularnie zaczęła koncertować, nagrała kolędę, którą promowała w telewizji, a teraz pojawi się na sylwestrze TVP w Zakopanem. Towarzyszyć jej będzie jej życiowy partner, Konrad Kozak, któremu wiele zawdzięcza.

Maja Hyży dogryzła Grzegorzowi w wywiadzie

Maja przed swoim występem na Sylwestrze Marzeń udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o relacji z ukochanym. Wymieniła wszystko, co mu zawdzięcza, wbijając tym samym szpilę Grzegorzowi – np. gdy wspomniała o wcześniejszym braku wsparcia w działaniach zawodowych.

Nigdy nie mogłam liczyć na takie wsparcie i pomoc w moich działaniach zawodowych jaką dał mi Konrad. Po raz pierwszy czuję, że mój mężczyzna jest ze mnie dumny – zdradziła Hyży w rozmowie z TVP.

Konrad poniekąd pełni funkcję asystenta Hyży:

Jeździmy razem na koncerty. Kiedy jestem na scenie on opiekuje się naszymi dziećmi, dopinguje mnie z widowni, podczas prób i samych przygotowań. Bez niego nigdy bym nie pogodziła pracy zawodowej z obowiązkami domowymi – dodaje wokalistka.

Sylwester 2021 TVP. Co zaśpiewa Maja Hyży?

Maja Hyży wraz z innymi artystami otworzy tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką, śpiewając jeden z przebojów Krzysztofa Krawczyka, a razem z Kubą Szmajkowskim wykona przebój Duy Lipy i Eltona Johna Cold Heart. W trakcie wizyty w zimowej stolicy Polski piosenkarce towarzyszyć będzie ukochany Konrad Kozak i ich 1,5-roczna córeczka Antonina.

Nie jadą ze mną chłopcy, ale wiem, że będą oglądali mamę przed telewizorem. Już mnie dopytują, w co się ubiorę i czy już umiem wszystkie teksty utworów.

Niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji 2018 zdradziła, że obecny partner daje jej więcej, niż były mąż:

Jestem teraz w bardzo komfortowej sytuacji, której nigdy nie miałam. Największym wsparciem dla mnie prócz moich dzieci jest mój Konrad. Moje występy na scenie są naszą wspólną pracą. Przyszły rok będzie pełen nowych wyzwań.

Czekacie na występ Mai?


Maja Hyży i Grzegorz Hyży porównanie

Maja Hyży i Grzegorz Hyży porównanie

Maja Hyży i Konrad Kozak z córką

Maja Hyży i Konrad Kozak z córką

Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×