Maja Hyży nie czuje się w ciąży najlepiej. Czas umila sobie spełnianiem nietypowych zachcianek. Takiego połączenia nie wymyśliłaby Magda Gessler!

Maja Hyży i Magda Gessler

Maja Hyży i Magda Gessler

Maja Hyży źle znosi ciążę. Ten czas próbuje sobie umilić poprzez nietypową dietę. Jej nowy pomysł może wzbudzać kulinarne kontrowersje.

Maja Hyży to znana wokalistka. W 2013 roku pojawiła się wraz z mężem, Grzegorzem Hyżym, w programie X Factor TVN-u. Para niestety rozstała się w późniejszym czasie, ale doczekała dwójki bliźniaków: Aleksandra Wiktora. Maja związała następnie życie z Konradem Kozakiem. Owocem ich namiętności jest córka imieniem Antosia.

Niedawno udało się nam ustalić, że Maja jest w trzeciej ciąży. Doniesienia potwierdził jej menadżer, który dodał, iż jest to czwarty miesiąc ciąży. Gwiazda nie czuje się najlepiej. W wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała:

Czuję się zdecydowanie gorzej. Nie będę ukrywać i kłamać, że jest przecudownie, aczkolwiek cieszę się bardzo z ciąży, choć moje samopoczucie jest bardzo kiepskie. (…) Może na moich koncertach tego nie widać, ale jestem zadaniowcem i jak mam coś do zrobienia to staram się zapomnieć o wszystkich niedogodnościach. Mam typowe objawy ciążowe.

Jak dodała:

Mam wrażenie, że sobie nie radzę. Czekam aż w końcu minie ten pierwszy trymestr, bo jestem już na końcówce, został mi tylko tydzień, boję się, że to nie minie.

Zdradziła również, w jaki sposób stara sobie radzić ze złym samopoczuciem:

Moją jedyną metodą na to, żeby było mi lepiej, jest żucie miętowej gumy. Wiem, że to jest dziwna metoda i zachcianka, której wcześniej nigdy nie stosowałam, ale rzeczywiście guma do żucia ratuje mi bardzo często życie i polepsza moje samopoczucie

Guma miętowa to niejedyna nietypowa zachcianka Mai. Właśnie pokazała, że ma ochotę na oryginalne potrawy. Jej kolacja wręcz obfitowała w niestandardowe połączenia.

Maja Hyży spełnia ciążowe zachcianki. Co sobie zaserwowała?

Maja dodała na Instastory filmik, w trakcie którego pokazała, w jaki sposób przygotowuje kolację, składającą się z rukoli, serka camembert, orzechów włoskich, mandarynek i sosu mandarynkowo-miodowego z oliwą. Zdjęcie potrawy zobaczycie poniżej. Trzeba przyznać, że tego typu sałatki nie należą do najczęstszych w menu Polaków.

Autorka wyszukanej potrawy skwitowała ją w następujący sposób:

Wjechała zachcianka, to sobie zrobiłam.

Co myślicie o takim połączeniu? Odważylibyście się zjeść sałatkę według przepisu Mai?


Maja Hyży spełnia ciążowe zachcianki

Maja Hyży spełnia ciążowe zachcianki

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Komentarze

  • Pascal pisze:

    Nie widzę nic nadzwyczajnego w tej sałatce.

  • Gość pisze:

    Oczywiście! Idiotyczna sugestia z M. Gessler

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko pozdrowiam swoich fanów pewnie mame nawet nie ha ha ku..wy i złodziej zawsze wygrywają lepiej pasc świnie byle hajs się zgadzał choć nie jestes nic wart idziemy razem przez świat nie wydaje mi się jestem krółiczkiem wielkanocnym pacz jakie mam pompony kalośźe lepsze kwiecień to będzie gorący miesiąc w warsztatach samochodowych ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×