Maja Hyży poruszyła temat rozwodu z Grzegorzem. Na jej komentarz czekaliśmy latami

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży wraz z partnerem oczekują przyjścia na świat ich wspólnego dziecka. Zaciekawieni internauci zapytali o jej plany na przyszłość. Poruszyli także sprawę rozwodu z Grzegorzem Hyżym.

Maja Hyży jest w trzeciej ciąży. Gwiazda o swoim odmiennym stanie poinformowała w kwietniu. Od tej pory media spekulowały, na temat płci dziecka. W końcu młoda mama postanowiła sama ujawnić tę tajemnicę. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z różowym misiem, czym przekazała wiadomość o tym, że spodziewa się dziewczynki.

W rozmowie z Jastrząb Post Hyży zdradziła, że już rozpoczęła przygotowania do porodu. Robi wszystko w swoim czasie, jednak jest przekonana, że na pewno zdąży:

Uważam, że wszystko w swoim czasie i powoli, powoli. Nie nakręcać się, nie stresować niepotrzebnymi tematami. Wszystko po kolei – całą wyprawkę pomału składam sobie na kupkę i na pewno ze wszystkim zdążę. Wiem już, jaka będzie jej kolorystyka, ale nie powiem.

Maja Hyży poruszyła temat rozwodu z Grzegorzem

Przyszła mama bardzo chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami. Co rusz publikuje zdjęcia w sieci, relacjonując swój aktualny stan. Ostatnio pochwaliła się efektami ciążowej sesji, gdzie mogliśmy podziwiać jej sporych rozmiarów brzuszek. Pozowała, leżąc w półmroku, ubrana w strój w morskim kolorze. Jej makijaż zdecydowanie przyciągał wzrok.

Maja wciąż konsekwentnie ukrywa tożsamość swojego ukochanego. Ostatni post również nie mówi o nim zbyt wiele. Wiemy jedynie tyle, że ma mocno wytatuowaną rękę. Jednak najważniejsze jest to, że dzięki nowemu partnerowi świat wokalistki nabrał kolorów.

Bo dzięki Tobie mój świat nabrał kolorów.

W końcu nie zawsze było różowo. Artystka musiała przejść przez rozwód z Grzegorzem Hyżym, ojcem jej dwóch synów. Ostatnio internauci poruszyli ten drażliwy dla niej temat. Maja w końcu zdecydowała się go skomentować.

Wszystko dzieje się po coś. Jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Świadomą siebie i swoich decyzji – napisała ciężarna Maja na Instagramie.

Przy okazji padło także pytanie odnośnie jej aktualnych planów na przyszłość. Wokalistka odpowiedziała tajemniczo, że tylko anioły wiedzą, co przyniesie los.


Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Maja Hyży w ciąży

Maja Hyży w ciąży

Maja Hyży

Maja Hyży

Komentarze

  • MARTYNA WALCZAK pisze:

    Sto 💯 lat sto lat 🎂🎂🎂🎂🎂💋💋💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💌💌💌💌💌💌💌😘😘😘😘😘😍💞🍟🍟🍟🍟🍟🍟🥗🥗🥗🥗🌮🌮🌮🍖🍗🥟🍠🥡🥯🍞🧇🥞🥐🥖🌭🍕🍕🍕🍕🍕 kocham cię Grzegorzu hyży

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×