Maja Hyży za prywatny poród w luksusowych warunkach zapłaciła krocie. Nie oszczędzała, witając na świecie czwarte dziecko

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży kilka dni temu powitała na świecie czwarte dziecko. Gwiazda urodziła córeczkę, której dała na imię, Zosia. W szpitalu przebywała w prawdziwych luksusach. Ile kosztował ją prywatny poród?

Maja Hyży popularność zyskała w momencie, gdy zdecydowała się wziąć udział w popularnym talent show. Chociaż programu nie udało się wygrać, to na stałe znalazła sobie miejsce w show-biznesie. Pojawia się w kolejnych programach, a także na dużych muzycznych imprezach. To, że ma wielki talent wokalny udowodniła już nie raz. Ostatnio podbiła serca fanów w czasie Sylwestra z Dwójką.

Wokalistka od dekady zawodowy grafik łączy z macierzyństwem. Gwiazda ma dwóch 10-letnich synów z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Po rozwodzie długo nie mogła ułożyć sobie życia. Prawdziwe szczęście odnalazła dopiero u boku niezwiązanego z show-biznesem Konrada Kozaka. Dwa lata temu po raz pierwszy zostali rodzicami uroczej Antosi. W tym tygodniu ich rodzina powiększyła się o maleńką Zosię.

Maja Hyży zapłaciła majątek z poród w luksusowych warunkach

Maja kilka dni temu poinformowała fanów o tym, że jej druga córeczka jest już na świecie. Gwiazda pochwaliła się w social mediach pierwszym zdjęciem z uroczym maleństwem i poinformowała, że Zosia ma się doskonale.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Maja przed wejściem na porodówkę nie zapomniała o swoich fanach. Gwiazda nakręciła krótki filmik, na którym pokazała, w jakich warunkach powitała czwarte dziecko. Okazuje się, że było naprawdę luksusowo. Do jej dyspozycji był dwupokojowy apartament z dwiema łazienkami, małżeńskim łożem, a także własną kuchnią.

Powiem wam, że komfort przebywania w szpitalu podczas porodu i po porodzie jest mega ważny. […] Konrad może nawet tutaj nocować. To łoże wygląda jak z hotelu. Jest też telewizor. Można się tutaj naprawdę zrelaksować. Polecam każdej mamie, żeby zainwestować w taki komfort. Takie sytuacje nie dzieją się na co dzień, a nawet czasami raz w życiu i warto w tym momencie zadbać o siebie – opowiadała fanom.

Za taki komfort musiała sporo zapłacić. Na stronie szpitala widnieje cennik za oddzielny pokój do dyspozycji świeżo upieczonej mamy i osoby towarzyszącej. Za prywatny poród trzeba zapłacić 2,5 tys. złotych. Pobyt osoby towarzyszącej w komfortowym pokoju to koszt 800 zł za dobę. Do tego dochodzi także opieka pielęgniarki, która kosztuje 750 zł za dobę.

W polskich szpitalach poród na NFZ czasami pozostawia wiele do życzenia. Myślicie, że warto zapłacić za taki komfort na porodówce?


Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×