Maja Hyży wreszcie pokazała twarze swoich synów. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo są podobni

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z synami. Po raz pierwszy tak wyraźnie widać twarze chłopców. Internauci nie mają nawet cienia wątpliwości, do kogo są podobni.

W 2013 roku Maja Hyży zyskała popularność. To właśnie wtedy z ówczesnym mężem wzięła udział w show TVN, X-FactorMałżonkowie doczekali się bliźniaków, Aleksandra i Wiktora. Rodzice chłopców krótko po finale programu rozrywkowego się rozstali. Piosenkarka niedawno znów została mamą. Powitała na świecie Antosię, która jest owocem miłości gwiazdy i jej aktualnego partnera, Konrada.

Jakiś czas temu Hyży gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o wychowywaniu bliźniąt. W jej ocenie nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Chociaż gdy została mamą miała zaledwie 23-lata, doskonale dała sobie radę:

Lubię o tym opowiadać i duma mnie rozpiera, bo będąc 23-letnią dziewczyną, dawałam radę, tak się zawzięłam, że nie chciałam żadnej pomocy. Mam wrażenie, że do dnia dzisiejszego mi tak zostało. Jestem zahartowana i lubię się czuć samowystarczalna, pomimo że mam przy swoim boku faceta, który mi dużo pomaga.

Maja Hyży pokazała twarze synów. Jak wyglądają Aleksander i Wiktor?

Hyży prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Poleca wybrane marki, promuje zawodowe wyzwania, a także dzieli się niektórymi momentami z życia prywatnego. W poniedziałek wieczorem pochwaliła się przepiękną fotografią, na której razem z nią pozują synowie.

Maja Hyży patrzy prosto w obiektyw. Aleksander i Wiktor kradną mamie całusy, dzięki czemu widać ich twarze z profilu. Piosenkarka w opisie zdefiniowała, czym dla niej jest miłość. Zdobyła się na piękne słowa:

Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują ujęcie i podkreślają, że synowie są kopią znanej mamy:

  • Kopie Mamy.
  • Ależ przystojniaki. Ojoj dziewczyny będą się uganiać i te rzęsy czorne.
  • Ale oni są Twoi. Mega do Ciebie Maju podobni — cudni jak Ty.

Też dostrzegacie to podobieństwo?


Maja Hyży z synami

Maja Hyży z synami

Maja Hyży pokazała zdjęcie dzieci

Maja Hyży pokazała zdjęcie dzieci

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×