Grzegorz Hyży nie pokazuje synów, a Maja Hyży właśnie pochwaliła się ich zdjęciem: „Moje przystojniaki”. Do kogo są podobni?

Maja Hyży, Grzegorz Hyży

Maja Hyży, Grzegorz Hyży

Maja Hyży pokazała synów na Instagramie. Tymczasem Grzegorz Hyży stara się ich ukrywać przed światem. Szykuje się kolejne starcie rodziców Wiktora i Aleksandra?

Maja Hyży popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie X-Factor. Chociaż nie udało jej się wygrać muzycznego show, to i tak znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Gdy brała udział w popularnym formacie była jeszcze żoną Grzegorza Hyżego. Doczekali się bliźniąt, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. Decyzję o rozwodzie podjęli, gdy format dobiegł końca.

Potem ich kontakty przechodziły różne etapy. Był moment, że ostro ze sobą walczyli w social mediach. W końcu dla dobra dzieci zakopali topór wojenny. Niedawno mieli okazje się spotkać z okazji pierwszej komunii synów.

Piosenkarka nie oszczędzała na uroczystości. Zaprosiła ponad 60. gości, a stoły uginają się od wykwintnych dań. Widać, że Maja włożyła we wszystko mnóstwo serca i wysiłku, mimo że nie było jej łatwo. Hyży jest przecież w zaawansowanej ciąży i wkrótce na świat przyjdzie jej czwarte dziecko. Jedna jak widać, celebrytka dzielnie sobie radzi z obowiązkami zawodowymi i organizacją życia rodzinnego – relacjoował urozystość Fakt.

Teraz Maja pokazała chłopców na zdjęciu na Instagramie. Grzegorz nie będzie zadowolony?

Maja Hyży pokazała synów. Jak wyglądają Wiktor i Aleksander?

Maja Hyży i Grzegorz Hyży jeszcze do niedawna nie mieli ze sobą dobrych relacji. Maja wspólne dzieci, bliźniaków – Wiktora i Aleksandra, którzy właśnie przyjęli pierwszą komunię świętą. Była to okazją do spotkania byłych małżonków. Obojgu towarzyszyli obecni partnerzy – Mai jej narzeczony Konrad Kozak, a Grzegorzowi żona Agnieszka Hyży.

Spotkaniu przyglądali się fotoreporterzy. O ile Grzegorz niechętnie pozował do zdjęć, Maja z uśmiechem wzięła udział w pamiątkowej sesji. Nie jest także tajemnicą, że wokalista raczej unika pokazywania twarzy swoich synów w mediach. Tymczasem ich mama nie ma z tym problemu i właśnie podzieliła się na Instagramie fotką z ważnego dla chłopców dnia. Zapozowała z nimi i córeczką.

Pierwsza komunia święta. Moje przystojniaki – napisała.

Pod zdjęciem nie brakuje słów uznania dla mamy i jej synów. Internauci uważają, że chłopcy są bardzo podobni do Mai. Zgadacie się?


Maja Hyży pokazała synów. Jak wyglądają Wiktor i Aleksander?

Maja Hyży pokazała synów. Jak wyglądają Wiktor i Aleksander?

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×