Maja Hyży pokazała się zupełnie odmieniona. Nowa fryzura jest tak odważna, że poprosiła fanów o zdanie. Dobra zmiana?

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży podczas eventów i występów często eksperymentuje z wyglądem. Teraz pokazała się fanom w zupełnie innym wydaniu. Nowa fryzura sprawiła jej dylemat. Służy jej ta metamorfoza?

Maja Hyży w show-biznesie zaistniała dzięki udziałowi w talent show X-Factor. Chociaż nie wygrała programu, to młodziutkiej wokalistce udało się wówczas podbić serca fanów, którzy cały czas kibicują jej karierze. Od debiutu scenicznego wiele się w jej życiu zmieniło. Rozwiodła się z pierwszym mężem Grzegorzem i doczekała dwóch córek z kolejnego związku. Jest mamą 10-letnich synów: Wiktora i Aleksandra, nad którymi opiekę dzieli z ich ojcem. Z Konradem, z którym planuje ślub wychowuje dwie córki: 2-letnią Antoninę i Zosię, która ma zaledwie kilka miesięcy.

Wokalistka wychowanie gromadki pociech wspaniale łączy z karierą, która w ostatnim czasie nabiera tempa. Maja regularnie bierze udział w kolejnych muzycznych wydarzeniach, a maluchy towarzyszą jej za kulisami. Nie zapomina też o swoich fanach na Instagramie.

Maja Hyży pokazała się w nowej fryzurze

Maja bardzo skrupulatnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Z fanami ma doskonały kontakt i nie ma przed nimi zbyt wielu tajemnic. Chętnie pokazuje w sieci nie tylko kulisy pracy, ale przede wszystkim to jak wygląda jej życie prywatne. Codzienność upływa jej na opiece nad dziećmi, w czym cały czas wspiera ją ukochany. Dzięki temu nie musi robić sobie dłużej przerwy w pracy i nieustannie pojawia się na kolejnych branżowych wydarzeniach.

Hyży często nie tylko odpowiada na pytania fanów, ale sama też pyta ich o radę. Aktualnie gwiazda ma dylemat związany z fryzurą.  Piękne i długie włosy zdecydowanie są znakiem rozpoznawczym Mai. Wiadomo, że rozmyśla nad metamorfozą i sprawieniem sobie grzywki. O to, jak będzie wyglądała, zapytała fanów, pokazując im przykładową fryzurę i poddając to pod internetowe głosowanie. Zdjęcia, które opublikowała znajdziecie w naszej galerii.

Myślicie, że Maja będzie dobrze wyglądała z grzywką? W galerii zamieszczamy kilka zdjęć wokalistki w różnych fryzurach.


Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×